Znamy specyfikację techniczną Samsunga Galaxy S7 polecane, ciekawostki specyfikacja Samsung Galaxy S7, Specyfikacja, Samsung Galaxy S7, Samsung, kiedy premiera Samsung Galaxy S7, galaxy s7  Na początku obecnego miesiąca pojawiły się szczegółowe dane związane z Galaxy S7 wyposażonym w 64 - bitowy układ scalony Snapdragon 820. Informacje pojawiły się na stronie AnTuTu, dzięki czemu wszyscy mogą zapoznać się ze specyfikacją techniczną tego wariantu, ale to nie koniec. GalaxyS6 1 1300x700

Znamy specyfikację techniczną Samsunga Galaxy S7

Na początku obecnego miesiąca pojawiły się szczegółowe dane związane z Galaxy S7 wyposażonym w 64 – bitowy układ scalony Snapdragon 820. Informacje pojawiły się na stronie AnTuTu, dzięki czemu wszyscy mogą zapoznać się ze specyfikacją techniczną tego wariantu, ale to nie koniec.

W bazie danych AnTuTu pojawiły się dane modelu wyposażonego w układ scalony Exynos 8890, choć nie podano wyniku testu wydajności.

S7 (G930F) to model przeznaczony na rynek międzynarodowy, a jego parametry techniczne obejmują:

  • 64 – bitowy układ scalony Exynos 8890
  • wyświetlacz Quad HD o przekątnej 5,1 – cala
  • 4GB RAM LPDDR4
  • 64GB na dane użytkownika
  • 12MPix aparat główny i 5MPix z przodu

Szkoda, że nie udostępniono wyników testu wydajności, moglibyśmy wtedy porównać obydwa układy scalone. Poza tym jest to pierwsze SoC Samsunga, korzystające z niestandardowych rdzeni procesora, a wydajność jest owiana mgłą tajemnicy.

Autorzy AnTuTu obiecali, że niedługo ujawnią wyniki testu, więc to kwestia paru dni. Wtedy w końcu się dowiemy, na co stać najnowszy model z galaktycznej serii lidera rynku mobilnego i jak radzi sobie w porównaniu z SD820 i Apple A9.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top