OneTech07.01.2020
Znudziła Ci się aplikacja Facebook na iOS? Mamy dla Ciebie ciekawą i darmową alternatywę o nazwie Friendly

Aplikacja Facebook na iOS jest jaka jest. Jednym się podoba, a przez innych jest znienawidzona chociażby przez to, że drenuje baterię w wielu iUrządzeniach.

Dlatego dziś chcemy Wam polecić ciekawą alternatywę o nazwie Friendly. Aplikacja wpadła w moje ręce jakieś dwa tygodnie temu i dlatego dziś chciałbym i Wam ją przedstawić.

Aplikacja w porównaniu do tej od Facebook zajmuje dużo mniej mniejsza co jest ważne w szczególności na starszych iUrządzeniach i naszym zdaniem wypada dużo lepiej. Nie jest tak „przeładowana” wiadomościami jak ta domyślna.

Oprócz tego Friendly posiada naprawdę kilka fajnych dodatkowych funkcji. Oprócz zmiany ikony możemy uruchomić ciemny motyw (niestety opcja ta jest płatna), zwiększyć rozmiar czcionki, wyłączyć opcję polecanych osób, czy włączyć tryb incognito. Jest tego naprawdę sporo.

My jednak zdecydowaliśmy się na korzystanie z aplikacji z innego powodu. Jakiego?  Dlatego, że wpisy wyświetlają się godzinowo, czyli od najnowszych do najstarszych! Tak jak powinno to wyglądać w aplikacji systemowej, ale niestety jak wiecie tak nie jest.

Wielu z Was może narzekać na szybkość działania, bowiem nie jest ona tak szybka jak domyślna aplikacja, ale nam to w zupełności wystarcza. Apkę można instalować zarówno na iPhone jak i iPad.

Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu przetestowanie apki i wtedy zdecydujecie, czy Wam się podoba czy nie. My gorąco polecamy. Link do aplikacji poniżej.

‎Friendly Social Browser
‎Friendly Social Browser
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl