Friendly

Znudziła Ci się aplikacja Facebook na iOS? Mamy dla Ciebie ciekawą i darmową alternatywę o nazwie Friendly

Aplikacja Facebook na iOS jest jaka jest. Jednym się podoba, a przez innych jest znienawidzona chociażby przez to, że drenuje baterię w wielu iUrządzeniach.

Dlatego dziś chcemy Wam polecić ciekawą alternatywę o nazwie Friendly. Aplikacja wpadła w moje ręce jakieś dwa tygodnie temu i dlatego dziś chciałbym i Wam ją przedstawić.

Aplikacja w porównaniu do tej od Facebook zajmuje dużo mniej mniejsza co jest ważne w szczególności na starszych iUrządzeniach i naszym zdaniem wypada dużo lepiej. Nie jest tak ?przeładowana? wiadomościami jak ta domyślna.

Znudziła Ci się aplikacja Facebook na iOS? Mamy dla Ciebie ciekawą i darmową alternatywę o nazwie Friendly polecane, ciekawostki iOS, Friendly, Facebook, alternatywa dla facebook na iOS  Aplikacja Facebook na iOS jest jaka jest. Jednym się podoba, a przez innych jest znienawidzona chociażby przez to, że drenuje baterię w wielu iUrządzeniach. fb 2 2

Oprócz tego Friendly posiada naprawdę kilka fajnych dodatkowych funkcji. Oprócz zmiany ikony możemy uruchomić ciemny motyw (niestety opcja ta jest płatna), zwiększyć rozmiar czcionki, wyłączyć opcję polecanych osób, czy włączyć tryb incognito. Jest tego naprawdę sporo.

Znudziła Ci się aplikacja Facebook na iOS? Mamy dla Ciebie ciekawą i darmową alternatywę o nazwie Friendly polecane, ciekawostki iOS, Friendly, Facebook, alternatywa dla facebook na iOS  Aplikacja Facebook na iOS jest jaka jest. Jednym się podoba, a przez innych jest znienawidzona chociażby przez to, że drenuje baterię w wielu iUrządzeniach. FB 3

My jednak zdecydowaliśmy się na korzystanie z aplikacji z innego powodu. Jakiego?  Dlatego, że wpisy wyświetlają się godzinowo, czyli od najnowszych do najstarszych! Tak jak powinno to wyglądać w aplikacji systemowej, ale niestety jak wiecie tak nie jest.

Wielu z Was może narzekać na szybkość działania, bowiem nie jest ona tak szybka jak domyślna aplikacja, ale nam to w zupełności wystarcza. Apkę można instalować zarówno na iPhone jak i iPad.

Najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu przetestowanie apki i wtedy zdecydujecie, czy Wam się podoba czy nie. My gorąco polecamy. Link do aplikacji poniżej.

[appbox appstore 400169658]

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top