Zobacz co należy zrobić, aby Wasze urządzenie z Touch ID zapamiętało nie 5, a 10 odcisków palców polecane, ciekawostki Touch ID, jak dodać więcej odcisków palców w iPhone, iPhone, Apple, 10 odcisków palców  Jak dodać więcej niż 5 odcisków palców do Touch ID w iPhone, iPad? Sposób jest banalnie prosty, ale być może nie wszyscy go znają, więc postanowiliśmy Wam o nim przypomnieć. Touch ID 1300x700

Zobacz co należy zrobić, aby Wasze urządzenie z Touch ID zapamiętało nie 5, a 10 odcisków palców

Jak dodać więcej niż 5 odcisków palców do Touch ID w iPhone, iPad? Sposób jest banalnie prosty, ale być może nie wszyscy go znają, więc postanowiliśmy Wam o nim przypomnieć.

Wszyscy wiedzą, że Touch ID może zapamiętać maksymalnie pięć odcisków. Wprowadzono właśnie pięć, aby użytkownik mógł zeskanować wszystkie palce jednej ręki do pamięci iPhone’a lub iPada. A co jeśli chcemy dodać odciski palców rodziny, znajomych czy innych osób? W sieci od dawna krąży prosty trick, dzięki któremu będziecie mogli zeskanować nie 5 a 10 odcisków palców.

Zobacz co należy zrobić, aby Wasze urządzenie z Touch ID zapamiętało nie 5, a 10 odcisków palców polecane, ciekawostki Touch ID, jak dodać więcej odcisków palców w iPhone, iPhone, Apple, 10 odcisków palców  Jak dodać więcej niż 5 odcisków palców do Touch ID w iPhone, iPad? Sposób jest banalnie prosty, ale być może nie wszyscy go znają, więc postanowiliśmy Wam o nim przypomnieć. TouchID 454x350

Aby to zrobić musicie udać się Aby to do ?Ustawienia? – ?Touch ID i hasło?, a następnie usunąć wszystkie zapisane odciski palców. Teraz już tylko wystarczy kliknąć dodaj nowy odcisk i naprzemiennie skanować dwa palce. Czyli raz jeden raz drugi aż do zakończenia skanowania. W ten prosty sposób będziecie mogli mieć w iPhone zeskanowane wszystkie Wasze palce, a nie tylko pięć.

Faktem jest, że w tym przypadku tracimy nieco na bezpieczeństwie, bo może się okazać, że przez takie skanowanie dwóch palców jednocześnie, ktoś kto ma podobny wzór odcisku, będzie miał na pewno większe szansę na odblokowanie naszego urządzenia.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry