Zobacz do czego prowadzą spory iOS vs Android polecane, ciekawostki Zobacz do czego prowadzą spory iOS vs Android, ios vs android, ios czy android, iOS, Android  W Internecie bardzo dużo jest tematów, który system mobilny jest najlepszy, czemu powinniśmy wybrać akurat iPhone'a a nie flagowca z Androidem i na odwrót. Przy takich dyskusjach bardzo często padają oskarżenia o bycie tak zwanym fanboyem danej marki. Samsung.iPhone.onetech.pl  1300x700

Zobacz do czego prowadzą spory iOS vs Android

W Internecie bardzo dużo jest tematów, który system mobilny jest najlepszy, czemu powinniśmy wybrać akurat iPhone’a a nie flagowca z Androidem i na odwrót. Przy takich dyskusjach bardzo często padają oskarżenia o bycie tak zwanym fanboyem danej marki.

Tym razem jednak doszło do rękoczynów. Dwóch współlokatorów z miejscowości Tulsa w Stanach Zjednoczonych Ameryki zdecydowało się na użycie argumentu siły zamiast silnego argumentu. Jeden z nich podobno rozbił butelkę po piwie o głowę swojego kolegi, oraz atakował pozostałościami butelki. Drugi współlokator nie został mu winny i również rozbił butelkę na jego głowie i próbował dźgać go resztkami butelki.

Zobacz do czego prowadzą spory iOS vs Android polecane, ciekawostki Zobacz do czego prowadzą spory iOS vs Android, ios vs android, ios czy android, iOS, Android  W Internecie bardzo dużo jest tematów, który system mobilny jest najlepszy, czemu powinniśmy wybrać akurat iPhone'a a nie flagowca z Androidem i na odwrót. Przy takich dyskusjach bardzo często padają oskarżenia o bycie tak zwanym fanboyem danej marki. tulsaiphonevsandroidfightbanner

Lokalna policja wskazuje, że to alkohol mógł wywołać aż tak agresywne zachowanie u dwójki kolegów.

Osobiście nie lubię sporów i kłótni pod tytułem: “Co jest lepsze Android czy iOS”. Oba systemy mają swoje wady i zalety, w zależności od tego czy potrzebujemy systemu z wielką możliwością dopasowania do siebie, czy chcemy mieć urządzenie gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, wybieramy Androida lub iOS. Nie pojmę sensu przepychania się z anonimowymi ludźmi z Sieci o wyższości jednego nad drugim. Jak widać jednak takie kłótnie są w stanie spowodować więcej niż tylko zostanie nazwanym fanboyem.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry