Zobacz ile Apple płaci za iPhone w programie recyklingu Apple Renew polecane, ciekawostki recykling apple, Program Apple Renew, jak działa Program Apple Renew, ile zarobisz oddając telefon do apple, ile kosztuje oddanie telefonu apple, co to jest Program Apple Renew, Apple  Na początku tego tygodnia Apple zaprezentowało stację Renew, która jest w stanie rozłożyć starszy sprzęt z Cupertino na części pierwsze. renew 1

Zobacz ile Apple płaci za iPhone w programie recyklingu Apple Renew

Na początku tego tygodnia Apple zaprezentowało stację Renew, która jest w stanie rozłożyć starszy sprzęt z Cupertino na części pierwsze.

Działanie stacji pokazano podczas spotkania prasowego, a Lisa Jackson szczegółowo opowiedziała o działaniu tego urządzenia i korzyściach płynących z oddania starych urządzeń mobilnych.

Zobacz ile Apple płaci za iPhone w programie recyklingu Apple Renew polecane, ciekawostki recykling apple, Program Apple Renew, jak działa Program Apple Renew, ile zarobisz oddając telefon do apple, ile kosztuje oddanie telefonu apple, co to jest Program Apple Renew, Apple  Na początku tego tygodnia Apple zaprezentowało stację Renew, która jest w stanie rozłożyć starszy sprzęt z Cupertino na części pierwsze. rezykling

Chodzi o ochronę środowiska, a sprzęt jest rozkładany do ostatniej śrubki, a Liam (robot) rozkłada iPhone’a w zaledwie 11 sekund. Podoba mi się to założenie, ponieważ urządzenia mobilne nie są rozcinane w przeciwieństwie do większości. Dzięki temu łatwiej jest je ponownie wprowadzić do obiegu.

With Apple Renew program, you can send your device for recycling easy and fast, and most importantly safe for all your data and for the ecology of the planet. You just need to carry the old device to the store where you bought them.

Klienci, myślący o zakupie nowego iPhone’a, starego powinni oddać do rozłożenia w ramach programu Apple Renew. W każdej chwili możemy udać się do wybranego sklepu stacjonarnego Apple lub zamówić kuriera po odbiór starego urządzenia i da nam bon podarunkowy. Karty podarunkowe wyglądają następująco:

  • iPhone 4 – Gift Card $50
  • iPhone 4s – Gift Card $50
  • iPhone 5 – Gift Card $100
  • iPhone 5c – Gift Card $100
  • iPhone 5s – Gift Card $150
  • iPhone 6 – Gift Card $250
  • iPhone 6 Plus – Gift Card $300

Mam nadzieję, że to nie kolejna marketingowa zasłona i Apple zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie niesie ze sobą brak ochrony środowiska.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry