Zobacz jak aktywować wszystkie nowe funkcje z iPhone'a 6s na starszych iUrządzeniach polecane, cydia-i-jailbreak Youtube, Wideo, jailbreak, iPhone 6s, funkcje z iPhone 6s na starszych iPhone, funkcje z iPhone 6s na iPhone 6, funkcje z iPhone 6s na iPhone 5s, Cydia, Apple  Nie ma wątpliwości, że iPhone 6s wprowadza wiele zmian względem swego poprzednika, choć ciężko stwierdzić, które z nich są naprawdę przydatne. iPhone6s.2

Zobacz jak aktywować wszystkie nowe funkcje z iPhone’a 6s na starszych iUrządzeniach

Nie ma wątpliwości, że iPhone 6s wprowadza wiele zmian względem swego poprzednika, choć ciężko stwierdzić, które z nich są naprawdę przydatne.

Teoretycznie nie można ich mieć na jego poprzednikach, choć dzięki Jailbreak praktycznie każda nowa funkcja działa na starszych modelach iPhoneea i nie tylko.

Może nie działają one dokładnie tak samo, bo niektóre z nich to połączenie nowych komponentów i oprogramowania, co nie zmienia faktu, że możemy się nimi cieszyć nie wydając ani grosza na najnowszy model słuchawki z Cupertino.

Poniżej wymienię listę rozszerzeń, które z waszego starszego modelu zrobią prawie pełnoprawny model 6s/6s Plus.

  1. Forcy
  2. UniversalForce ? repo.ioscreatix.com
  3. Hapticle ?  repo.fortysixandtwo.com
  4. Live Photos Enabler ? https://evilgoldfish.github.io/repo
  5. SwipeSelection
  6. FrontFlash
  7. SpeedIntensifier
  8. UntetheredHeySiri
  9. CameraTweak 3

Osobiście sprawdzałem jedynie działanie Forcy na swoim wysłużonym iPadzie 3gen LTE i rozszerzenie działa prawie idealnie. Wczoraj wszystko było w porządku, a dziś pojawił się problem, który eliminuje komfortowe użytkowanie wtyczki. Wystarczy, że stuknąłem na jakąkolwiek ikonę aplikacji, aby ją uruchomić, a automatycznie uruchomił się tryb usuwania/przestawiania aplikacji/gier. Byłem zmuszony usunąć rozszerzenie, abym mógł normalnie korzystać z iPada. Osobiście nie jest mi ono potrzebne do szczęścia, więc nic nie tracę.

Jeżeli macie zamiar upodobnić swój starszy model do najnowszego podzielcie się uwagami na temat działania każdej z wymienionych przeze mnie wtyczek. Pamiętajcie, że niektóre z nich mogą ?gryźć? się z innymi, co spowoduje problemy podczas ich użytkowania.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top