Zobacz jak działa 3D Touch w nowym Meizu Pro 6 ciekawostki zalety, Youtube, Wideo, wady, Specyfikacja, Premiera, Meizu PRO 6, Meizu, jak działa 3d touch na Meizu Pro 6, cena, 3D touch na Meizu Pro 6  Jedną z nowości w zaprezentowanym dzisiaj Meizu Pro 6 jest 3D Touch, czyli funkcja która znana jest już z iPhone 6s i 6s Plus. W najnowszych iPhone?ch 3D Touch działa wyśmienicie, a jak to wygląda w Meizu Pro 6? Meizu 2

Zobacz jak działa 3D Touch w nowym Meizu Pro 6

Jedną z nowości w zaprezentowanym dzisiaj Meizu Pro 6 jest 3D Touch, czyli funkcja która znana jest już z iPhone 6s i 6s Plus. W najnowszych iPhone?ch 3D Touch działa wyśmienicie, a jak to wygląda w Meizu Pro 6?

Poniżej umieszczam dwa filmiki na których możecie zobaczyć jak działa w Meizu Pro 6 skopiowana niemal identycznie z iPhone 6s funkcja 3D Touch.


Więcej informacji na temat Meizu 6 Pro znajdziecie tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry