Zobacz jak działa Apple Music Voice Plan ciekawostki jak dziala Apple Music Voice Plan, co to jest Apple Music Voice Plan, Apple Music Voice Plan  Najnowsze aktualizacje, w tym iOS 15.2, iPadOS 15.2, macOS Monterey i HomePod 15.2, wprowadzają wsparcie dla Apple Music Voice Plan, tańszej wersji „Apple Music”, z której można korzystać tylko za pośrednictwem Siri. voice 1 1300x700

Zobacz jak działa Apple Music Voice Plan

Najnowsze aktualizacje, w tym iOS 15.2, iPadOS 15.2, macOS Monterey i HomePod 15.2, wprowadzają wsparcie dla Apple Music Voice Plan, tańszej wersji „Apple Music”, z której można korzystać tylko za pośrednictwem Siri.

Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem „Music Music”, logowanie do Apple Music Voice Plan jest łatwe, wystarczy użyć polecenia „Hej” Muzyka”, uruchom mój „Music Voice Plan”. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Apple Music, pierwsze siedem dni otrzymasz bezpłatnie, ale jeśli włączysz automatyczne odnawianie i zarejestrujesz się, możesz uzyskać trzymiesięczny bezpłatny okres próbny. Ten siedmiodniowy okres próbny jest dostępny, jeśli nie zarejestrujesz się i nie zostaniesz automatycznie obciążony po jego przetestowaniu. Apple zaprojektowało Voice Plan jako tańszą wersję standardowej subskrypcji.

Nowa subskrypcja głosowa działa dobrze na wszystkich urządzeniach obsługujących “Siri” – iPhone, iPad, Mac i “HomePod”. Jest to szczególnie przydatne w przypadku CarPlay w samochodzie i na „HomePod”. Voice Plan oferuje pełny dostęp do list odtwarzania i stacji radiowych, a także projektów list odtwarzania. Dzięki App Music możesz wyszukiwać wykonawców, albumy i utwory oraz słuchać zapowiedzi utworów, ale nie całej piosenki. Jeśli znajdziesz piosenkę w ‌Apple Music‌, którą chcesz odtworzyć po dotknięciu jej i wysłuchaniu wersji demonstracyjnej, musisz poprosić ‌Siri‌ o odtworzenie pełnej wersji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top