Zobacz jak działa nowy gest wywoływania multitaskingu w iPadzie z iOS 12 polecane, ciekawostki wielozadaniowosc na iOS 12, ipad z iOS 12, iPad, iOS 12 na iPad  iOS 12 w wersji testowej dla iPada pozwala bardzo szybko przełączać się między używanymi aplikacjami. Wszystko za sprawą wywoływania menu wielozadaniowości jednym palcem. iPadPro

Zobacz jak działa nowy gest wywoływania multitaskingu w iPadzie z iOS 12

iOS 12 w wersji testowej dla iPada pozwala bardzo szybko przełączać się między używanymi aplikacjami. Wszystko za sprawą wywoływania menu wielozadaniowości jednym palcem.

Przed aktualizacją do wersji testowej iOS 12 użytkownik iPada w celu wywołania menu wielozadaniowości zmuszony był kliknąć w przycisk Home dwa razy. W iOS 12 jest prościej. O wiele prościej. W iOS 12 wystarczy lekko przesunąć palcem z dołu do góry i pojawi się menu wielozadaniowości. Podobny gest wykonujemy na iPhone X.

Na wideo widać to zdecydowanie lepiej.

Jestem pewien, że nowy gest przygotowuje nas na iPada pozbawionego fizycznego przycisku Początek, ponieważ kolejny model z serii Pro ma dostać kamerę TrueDepth i Face ID. Ponadto wydaje mi się, że Apple znacznie uprości gest i będzie działał tak samo, jak na iPhonie X.

Nowy gest możecie włączyć lub wyłączyć przechodząc do Ustawienia ? Ogólne ? Multitasking i Dok.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top