sledzenie

Zobacz jak działa śledzenie zamówień w apce Portfel w iOS 16

W iOS 16 w aplikacji Portfel pojawi się możliwość śledzenia statusu zamówień i ich dostaw. Przyjrzyjmy się bliżej, jak nowe funkcje będą działać.

W tej chwili oczywiście ta funkcjonalność nie jest jeszcze wspierana przez żadne aplikacje. Jest jednak prawdopodobne, że pierwsze aktualizacje ze wsparciem dla nowej funkcji pojawią się w pobliżu premiery iOS 16. Dzięki dokumentacji wsparcia opublikowanej niedawno przez Apple możemy po raz pierwszy przyjrzeć się interfejsowi użytkownika tej nowej funkcji śledzenia.

Po dokonaniu zakupu strona internetowa lub odpowiednia aplikacja konkretnego sklepu prześle do Portfela informację o zamówieniu.

Zobacz jak działa śledzenie zamówień w apce Portfel w iOS 16 ciekawostki sledzenie paczek w portfel, iOS 16  W iOS 16 w aplikacji Portfel pojawi się możliwość śledzenia statusu zamówień i ich dostaw. Przyjrzyjmy się bliżej, jak nowe funkcje będą działać. sledzenie 1

Jednak możliwe będzie również ręczne dodawanie zleceń. Aplikacja będzie mogła wtedy wysyłać powiadomienia o zmianie statusu naszego zamówienia, oczywiście do momentu dostarczenia.

Zobacz jak działa śledzenie zamówień w apce Portfel w iOS 16 ciekawostki sledzenie paczek w portfel, iOS 16  W iOS 16 w aplikacji Portfel pojawi się możliwość śledzenia statusu zamówień i ich dostaw. Przyjrzyjmy się bliżej, jak nowe funkcje będą działać. sledzenie 2

Jak widać na zrzutach ekranu, będziemy mieli mnóstwo informacji o naszym zamówieniu, takich jak śledzenie, podsumowanie, przewidywana data dostawy, szczegółowy opis zamówionych przedmiotów i inne.

Oczywiście nie wiadomo jeszcze, ile serwisów będzie wspierać tę nową funkcjonalność Portfela.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top