Zobacz jak łatwo można oszukać czytnik linii papilarnych w Samsung Galaxy S10 polecane, ciekawostki Wideo, Samsung, jak szukać czytnik linii papilarnych w galaxy S10, galaxy s10  Zastanawiacie się czy da się oszukać czytnik linii papilarnych w Galaxy S10? Odpowiedź jest jedna. Da się. Cała operacja zajęła jednemu z użytkowników około 13 minut. Zobaczcie sami. GalaxS10

Zobacz jak łatwo można oszukać czytnik linii papilarnych w Samsung Galaxy S10

Zastanawiacie się czy da się oszukać czytnik linii papilarnych w Galaxy S10? Odpowiedź jest jedna. Da się. Cała operacja zajęła jednemu z użytkowników około 13 minut. Zobaczcie sami.

Jeden z użytkowników był w stanie oszukać skaner linii papilarnych w Samsung Galaxy S10 za pomocą drukowanego modelu na drukarce 3D. Wykonanie kopii, za pomocą której udało mu się odblokować Galaxy S10, zajęło jak wspomniałem wyżej około 13 minut.

Zobacz jak łatwo można oszukać czytnik linii papilarnych w Samsung Galaxy S10 polecane, ciekawostki Wideo, Samsung, jak szukać czytnik linii papilarnych w galaxy S10, galaxy s10  Zastanawiacie się czy da się oszukać czytnik linii papilarnych w Galaxy S10? Odpowiedź jest jedna. Da się. Cała operacja zajęła jednemu z użytkowników około 13 minut. Zobaczcie sami. galaxus10 1

W swoim wpisie użytkownik napisał dokładnie jak tego dokonał. Na początek zostawił odcisk palca na szybie, a następnie zeskanował obraz i przetworzył go w Photoshopie. Następnie stworzył model 3D w 3ds Max i wydrukował kopię palca. Gotowe. To wystarczyło aby szukać czytnik w Galaxy S10.

I attempted to fool the new Samsung Galaxy S10’s ultrasonic fingerprint scanner by using 3d printing. I succeeded.

To nie pierwszy raz, gdy użytkownicy znajdują sposób na obejście ochrony biometrycznej telefonu. Na przykład policja użyła odbitek wydrukowanych na drukarce 3D w 2016 r., aby uzyskać dostęp do smartfona zmarłego.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry