OneTech25.08.2019
Zobacz jak mógłby wyglądać iMac G4 w roku 2019

Zaprojektowany przez Jony Ive, jest uważany za jeden z najpiękniejszych komputerów iMac wszechczasów. Dlatego projektant Xhakomo Doda wyobraził sobie, jak mógłby wyglądać komputer w roku 2019.

Xhakomo wykorzystał aluminium w kolorze space gray jako główny materiał do produkcji, zgodnie z estetyką najnowszego wprowadzonego na rynek komputera Mac.

Odnowiony iMac G4 wyróżnia się dużym wyświetlaczem bez ramek, bardzo podobnym do tego, który możemy znaleźć w trzeciej generacji iPada Pro.

Chociaż jednym z największych zarzutów najnowszego MacBooka jest brak łączności, dla Dody nie stanowiłoby to problemu, ponieważ poza kablem zasilającym nie ma złącza ani portu. Wszystkie urządzenia i urządzenia peryferyjne łączyłyby się bezprzewodowo przez Bluetooth.

Ponadto projektant przerobił interfejs macOS Mojave w oparciu o najnowsze wersje iOS na iPhone’a X i nowszych, podkreślając bardziej zaokrągloną narożną stację dokującą niż obecna. Jeśli chodzi o klawiaturę i mysz, zostały również przeprojektowane. Klawiatura Magic nie ma klawiszy, ale touchpad, a Magic Mouse nieznacznie zmieniła swój wygląd.

Jak Wam się podoba? Więcej zdjęć znajdziecie na stronie autora – w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl