iphone15pro

Zobacz jak ogromny będzie blok aparatu iPhone 15 Pro

W sieci pojawiło się porównanie, które pokazuje jak ogromny będzie blok aparatu iPhone 15 Pro. Grafiki powstały w oparciu o poprzednie rendery.

Jeśli wierzyć przeciekom, blok aparatu w iPhone 15 Pro będzie większy niż w poprzednich modelach, a obiektywy będą “wystawać” ponad korpus telefonu o prawie 50% więcej niż w przypadku iPhone 14 Pro.

Porównanie iPhone 15 Pro z iPhone 14 Pro

Zobacz jak ogromny będzie blok aparatu iPhone 15 Pro ciekawostki ogromna wyspa na aparat iPhone 15 Pro, iphone 15 pro, iPhone 14 Pro porównany z iPhone 14 Pro  W sieci pojawiło się porównanie, które pokazuje jak ogromny będzie blok aparatu iPhone 15 Pro. Grafiki powstały w oparciu o poprzednie rendery. ip15pro 1 1

Takie rozwiązanie ma zapewnić jeszcze lepszą jakość zdjęć i bardziej zaawansowane funkcje fotograficzne.

Zobacz jak ogromny będzie blok aparatu iPhone 15 Pro ciekawostki ogromna wyspa na aparat iPhone 15 Pro, iphone 15 pro, iPhone 14 Pro porównany z iPhone 14 Pro  W sieci pojawiło się porównanie, które pokazuje jak ogromny będzie blok aparatu iPhone 15 Pro. Grafiki powstały w oparciu o poprzednie rendery. ip15pro 2 1

Jednak, warto zauważyć, że informacje na temat wyglądu i specyfikacji technicznych iPhone 15 Pro są jedynie przeciekami i plotkami. Ostateczny wygląd i specyfikacje techniczne telefonu zostaną ogłoszone przez firmę Apple w momencie premiery, która zazwyczaj odbywa się w okolicach września każdego roku.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone serii 15

W sieci mówi się, że data wrześniowych premierowych urządzenia∂zeń  jest obecnie ustalona na 22 września. Zamówienia przedpremierowe na iPhone’y mają ruszyć tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ona odbyć się albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Jak Wam się podoba taki wygląd  najnowszego iPhone? Czy ktoś z Was planuje kupić tegorocznego iPhone’a? Jeśli tak to na który model się zdecydujecie? Wolicie wersję Pro czy tradycyjną? Dajcie koniecznie znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi. Zapraszamy także do przeczytania innych ciekawych wpisów na temat nadchodzącej serii nowych smartfonów firmy Apple. Znajdziecie je tradycyjnie poniżej.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top