applewatchpro 1

Zobacz jak ogromny będzie nowy Apple Watch Pro

Jutro Apple przedstawi zupełnie nowy Apple Watch Pro. Ale już dziś możemy oszacować o ile nowy iZegarek będzie większy od obecnych modeli.

W sieci pojawiły się zdjęcia obudów do Apple Watch Series 8 w dwóch rozmiarach oraz do Apple Watch Pro. Jak widać, nawet 45-milimetrowa wersja nowego zegarka będzie zauważalnie mniejsza od 49-milimetrowego Watch Pro.

Zobacz jak ogromny będzie nowy Apple Watch Pro ciekawostki etui do apple watch pro, Apple Watch Pro, apple watch 8 pro  Jutro Apple przedstawi zupełnie nowy Apple Watch Pro. Ale już dziś możemy oszacować o ile nowy iZegarek będzie większy od obecnych modeli. AW 1

Jednocześnie wygląd etui potwierdza obecność z boku przyciągającego wzrok elementu z kółkiem i przyciskiem, który mogliśmy wczoraj zobaczyć na zdjęciach.

Zobacz jak ogromny będzie nowy Apple Watch Pro ciekawostki etui do apple watch pro, Apple Watch Pro, apple watch 8 pro  Jutro Apple przedstawi zupełnie nowy Apple Watch Pro. Ale już dziś możemy oszacować o ile nowy iZegarek będzie większy od obecnych modeli. AW 2

Przypomnijmy, że nowemu zegarkowi przypisuje się cenę około 1000 dolarów za wersję podstawową, ale zegarki będą wyróżniać się zwiększoną ochroną, szafirowym szkiełkiem i tytanową kopertą.

Jeśli chodzi o prezentację Apple Watch i iPhone 14to przypominamy, że jutrzejsza konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00.

Więcej na ten temat prezentacji iPhone 14 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów. Znajdziecie tam również bezpośrednie linki do przekazu na żywo  – Prezentacja iPhone 14 | 14 Pro – gdzie i jak oglądać na żywo?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top