instalacja

Zobacz jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac M1 | ​​M2

Jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną grę lub aplikację z iOS na Mac z czipem M1 lub M2? Wystarczy ta darmowa aplikacja. Oto instrukcja i link.

Po wydaniu MacBooka Air M1 i macOS Big Sur użytkownicy byli zachwyceni jedną przydatną funkcją – możliwością instalowania gier i aplikacji na komputerze z iPhone’a i iPada. Niestety Apple szybko zareagowało i zablokowało możliwość instalacji apek z iOS na macOS.

Na szczęście teraz znowu pojawiła się taka możliwość. Wszystko za prawą tego niewielkiego narzędzia o nazwie PlayCover. To małe darmowe narzędzie można pobrać z repozytorium GitHub. Waży około 6 MB i nie wymaga żadnej manipulacji w systemie; po prostu pobierz, zainstaluj i używaj jak normalnej aplikacji.

Jak zainstalować aplikacje z iOS, iPadOS na Mac z czipem M1 | M2

Zobacz jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac M1 | ​​M2 poradniki, ciekawostki PlayCover, Jak zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac, jak zainstalować aplikacje z iOS na Mac  Jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną grę lub aplikację z iOS na Mac z czipem M1 lub M2? Wystarczy ta darmowa aplikacja. Oto instrukcja i link. MacBookAirM2

  • Pobierz i otwórz pobrany plik DMG, klikając dwukrotnie plik.
  • Przeciągnij ikonę PlayCover do folderu Aplikacje.

Zobacz jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac M1 | ​​M2 poradniki, ciekawostki PlayCover, Jak zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac, jak zainstalować aplikacje z iOS na Mac  Jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną grę lub aplikację z iOS na Mac z czipem M1 lub M2? Wystarczy ta darmowa aplikacja. Oto instrukcja i link. apka3 scaled

  • Uruchom PlayCover z menu aplikacji, aby upewnić się, że działa.

Poszukaj plików IPA

Zobacz jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac M1 | ​​M2 poradniki, ciekawostki PlayCover, Jak zainstalować dowolną apkę z iOS na Mac, jak zainstalować aplikacje z iOS na Mac  Jak ominąć zakaz Apple i zainstalować dowolną grę lub aplikację z iOS na Mac z czipem M1 lub M2? Wystarczy ta darmowa aplikacja. Oto instrukcja i link. apka2

Aby zainstalować aplikację z iOS, iPadOS przez PlayCover, będziesz potrzebować plików IPA gier i aplikacji z iPhone, iPad. Należy pamiętać o tym, że pliki te nie mogą być powiązane z żadnym Apple ID. Niestety aplikacje, które można wydobyć z iPhone czy iPad za pomocą aplikacji iMazing lub Apple Configurator nie zostaną zainstalowane przez PlayCover ponieważ są one przypisane do naszego Apple ID. Ale nic straconego.

Aby pobrać “czystą” aplikację lub grę wystarczy wejść na decrypt.day lub armconverter.com. Uwaga! Korzystasz na własne ryzyko!

Instalowanie aplikacji na macOS

  • Jeśli pobrałeś już plik IPA to teraz otwórz PlayCover.
  • Przeciągnij plik IPA do okna narzędzia.
  • Poczekaj na zakończenie rozpakowywania i instalacji.
  • Gdy ikona aplikacji pojawi się w oknie PlayCover, możesz spróbować ją uruchomić. Jeśli aplikacja nie zainstalowała się za pierwszym razem, nie ma sensu próbować ponownie; lepiej znajdź inny IPA.

Cały proces krok po kroku możecie zobaczyć na poniższym wideo.

Pamiętaj, że wszystkie czynności robisz na własne ryzyko!

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top