Michał22.01.2017
Zobacz jak przyspieszyć pracę iPhone, iPad za pomocą ukrytej funkcji w Battery Doctor

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami na Twitterze, przyszedł czas na pokazanie Wam w jaki sposób można przyspieszyć pracę iPhone, iPad za pomocą ukrytej funkcji dostępnej w Battery Doctor.

Jak zapewne wiecie wiele gier i aplikacji na iOS, nawet po usunięciu zostawia pliki tymczasowe, które z biegiem czasu zajmują coraz więcej miejsca w naszym iPhone. Jak je usunąć? Za pomocą darmowej apki Battery Doctor. Jak tego dokonać?

W tym celu należy oczywiście zainstalować aplikację (link do niej znajdzicie ponizej) uruchomić ją i wykonać następujące czynności.

Po uruchomieniu kliknijcie 2-3 razy na pustym obszarze ekranu głównego aplikacji, następnie włączcie multitansking (2x home) i zamknijcie apkę.

Po ponownym uruchomieniu w aplikacji powinna pojawić się dodatkowa opcja „Junk” (patrz wyżej). Jeśli opcja się nie pojawiła wykonajcie cały proces jeszcze raz.

Za pomocą tej opcji będziecie mogli bardzo szybko wyczyścić Wasze iUrządzenie z wszystkich dostępnych w nim śmieci zapewniając w ten sposób większą wydajność iPhone i iPad. Smacznego!

Apka jak wspomniałem na początku dostępna jest w App Store za darmo. Polecamy.

Battery Doctor - Master of Battery Maintenance
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz