Zobacz jak rysować proste linie i różne figury geometryczne na iPhone z systemem iOS 14 polecane, ciekawostki Wideo, korekta figur geometrycznych, iPhone, iOS 14  Jak zapewne zauważyliście jedną z nowości w iPadOS 14 jest automatyczne korekta rysowanych figur geometrycznych. Jak się okazuje nowość trafiła także do iPhone. iOS14 korekta

Zobacz jak rysować proste linie i różne figury geometryczne na iPhone z systemem iOS 14

Jak zapewne zauważyliście jedną z nowości w iPadOS 14 jest automatyczne korekta rysowanych figur geometrycznych. Jak się okazuje nowość trafiła także do iPhone.

Jak widzicie na poniższym nagraniu wideo nowy system iOS 14 nauczył się rozpoznawać kształty geometryczne rysowane rysikiem czy bezpośrednio palcem i szybko zastępować je grafiką wektorową.

Wystarczy jednym ruchem bez odrywania ręki czy ołówka narysować na ekranie iPhone, iPad kwadrat, koło, strzałkę czy inną figurę i po zakończeniu poczekać dosłownie sekundę bez odrywania palca i system narysowaną rzecz automatycznie skoryguje. Nagraliśmy dla Was krótkie wideo, abyście mogli zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

Funkcja dostępna jest w aplikacji Notatki, podczas edycji Zdjęcia czy w aplikacji Mail.

Pozostałe nowości w iOS 14

Sztuczki i triki

Opis nowych funkcji

Przydatne aplikacje 

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry