Zobacz jak włączyć nowy wygląd Instagram polecane, cydia-i-jailbreak nowy wygląd instagram, jak włączyć nowy instagram, jailbreak, iPhone, iOS, Instagram, Cydia, Apple  Podoba Wam się nowy wygląd Instagram? Chcielibyście go już dziś przetestować? W tym wpisie opiszemy Wam jak tego dokonać. Instagram 1300x700

Zobacz jak włączyć nowy wygląd Instagram

Podoba Wam się nowy wygląd Instagram? Chcielibyście go już dziś przetestować? W tym wpisie opiszemy Wam jak tego dokonać.

Na początku zła wiadmość. Sposób jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla osób, które mają na swoich iUrządzeniach wykonany Jailbreak.

Zobacz jak włączyć nowy wygląd Instagram polecane, cydia-i-jailbreak nowy wygląd instagram, jak włączyć nowy instagram, jailbreak, iPhone, iOS, Instagram, Cydia, Apple  Podoba Wam się nowy wygląd Instagram? Chcielibyście go już dziś przetestować? W tym wpisie opiszemy Wam jak tego dokonać. INST

Jeśli masz Jailbreak i chcesz włączyć nowy wygląd Instagram, wystarczy, że pobierzesz z Cydii darmowy program IGExperiments. Po instalacji trzeba udać się do dodatkowych ustawień gdzie pojawi się opcja włączenia nowego wyglądu (czytaj niżej). Oprócz nowego wyglądu będziecie mogli także przesyłać 60 sekundowe nagrania wideo.

IGExperiments add a new button which allows access to modifying the A/B features Instagram is testing. With this tweak you can enable the new white UI, unlock 60sec video uploads and much more. To enable the white UI scroll down the list and find the cells that start with ?Whiteout?. To link your Instagram to your Facebook page to view insights go to account settings and tap on ?Switch To Business Account?.

IGExperiments możecie pobrać z tego miejsca.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry