OneTech09.03.2018
Zobacz jak wyczyścić, zwolnić pamięć RAM w iPhone X

Zastanawialiście się kiedyś co trzeba zrobić, aby wyczyścić, zwolnić pamięć RAM w iPhone X? W tym wpisie opiszę Wam jak tego dokonać.

W iPhone z przyciskiem Home, wystarczy udać się do ekranu wyłączającego iUrządzenie, a następnie przytrzymać przycisk „początek”. A co z iPhone X, który nie ma fizycznego przycisku Home?

Aby zwolnić pamięć RAM W iPhone X musicie wykonać następujące czynności. Udajemy się do Ustawienia – Ogólne – Dostępność – AssistiveTouch. Włączamy funkcję.

Teraz włączamy ekran wyłączający iPhone’a. W tym celu naciskamy na chwilę najpierw górny, a później dolny klawisz głośności, a następnie przyciskamy i przytrzymujemy dłużej przycisk Sleep. Gdy zrobimy to prawidłowo to na iPhone powinien pojawić się nam ekran wyłączający urządzenie.

Następnie klikamy na „wirtualnym” przycisku, który pojawił się na naszym ekranie po aktywacji AssistiveTouch i przytrzymujemy dłużej przycisk „Początek”.

Procedura jak widzicie jest dokładnie taka sama jak na starszych iPhone’ach z tym, że w iPhone X musimy dodatkowo „włączyć” przycisk Home.

Poniżej zamieszczam krótkie wideo na którym możecie zobaczyć jak to wygląda na żywo.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl