ipados16

Zobacz jak wygląda funkcja Stage Manager na iPad mini

Stage Manager to jedna z głównych innowacji iPadOS 16, która pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie. Niestety nowość działa tylko na iPad Air M1 i iPad Pro M1.

Jak się okazuje serwis 9to5Mac zdołał „uruchomić” Stage Managera na iPadzie mini za pośrednictwem emulatora. Pomimo braku układu M1, tablet może całkiem sprawnie renderować tryb wielu okien, czysto wizualnie wygląda zupełnie normalnie.

Jak widzicie poniże dzięki funkcji można otwierać obok siebie trzy aplikacje wielkości iPhone’a, nie tracąc przy tym użyteczności. Ponadto możesz otworzyć jedno duże okno i dwa małe w tle – jest to wygodne do przeciągania i upuszczania treści.

Przekonaj się, jak to wygląda. Oto zrzuty ekranu z iPad mini.

Zobacz jak wygląda funkcja Stage Manager na iPad mini ciekawostki Stage Manager, ipados 16, iPad mini  Stage Manager to jedna z głównych innowacji iPadOS 16, która pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie. Niestety nowość działa tylko na iPad Air M1 i iPad Pro M1. main1 Zobacz jak wygląda funkcja Stage Manager na iPad mini ciekawostki Stage Manager, ipados 16, iPad mini  Stage Manager to jedna z głównych innowacji iPadOS 16, która pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie. Niestety nowość działa tylko na iPad Air M1 i iPad Pro M1. main2 Zobacz jak wygląda funkcja Stage Manager na iPad mini ciekawostki Stage Manager, ipados 16, iPad mini  Stage Manager to jedna z głównych innowacji iPadOS 16, która pozwala na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie. Niestety nowość działa tylko na iPad Air M1 i iPad Pro M1. main3

Niestety nie wiadomo, czy Apple zmieni politykę Stage Manager. Chociaż pozostaje wyłącznie dla tabletów z procesorem M1

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
aparat 1

Wybór aparatu fotograficznego – to warto wiedzieć

Aparat fotograficzny może służyć nie tylko do robienia zdjęć, ale również do nagrywania filmów. Zaawansowane technologicznie modele, m.in. marki Canon mają wbudowane funkcje, zapewniające idealną ostrość obrazów fotografowanych z najdalszych odległości, nawet przy słabym oświetleniu.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top