OneTech24.07.2019
Zobacz jak wygląda i jak działa nowy proces migracji danych pomiędzy iPhone w iOS 12.4

W poniedziałek wieczorem, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nową wersję iOS. Jedną ze zmian w iOS 12.4 jest nowy system migracji danych pomiędzy iPhone’ami. Zobaczcie jak to wygląda.

Poniżej mamy dla Was krótkie wideo, którego autorem jest macrumors pokazujące jak wygląda i jak działa nowy system migracji danych pomiędzy iPhone’ami.

Konfigurowanie iPhone’a za pomocą nowych opcji wykorzystuje ten sam proces Quick Start, który został wprowadzony już w iOS 11. Po otrzymaniu nowego iPhone’a wystarczy przybliżyć go do obecnego już iPhone, aby rozpocząć proces konfiguracji nowego urządzenia.

Kolejną czynnością jest potwierdzenie Apple ID, a następnie sparowanie dwóch urządzeń ze sobą, skanując animację. Po zakończeniu procesu parowania (który obejmuje konfigurację Touch ID i Face ID) zobaczysz nową opcję „Transfer from iPhone”.

Przesyłanie z iPhone’a, jak sugeruje nazwa, omija iCloud i przenosi dane z jednego iPhone’a do drugiego, co oznacza, że ​​odbywa się on w trybie offline. Opcja bardzo fajna.

Tak to wygląda w praktyce.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl