Zobacz jak wygląda i jak działa nowy proces migracji danych pomiędzy iPhone w iOS 12.4 polecane, ciekawostki Wideo, przeniesienie danych z iPhone do iPhone, migracja danych, jak przenieść dane z iPhone, iOS 12.4, Apple  W poniedziałek wieczorem, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nową wersję iOS. Jedną ze zmian w iOS 12.4 jest nowy system migracji danych pomiędzy iPhone?ami. Zobaczcie jak to wygląda. transfer

Zobacz jak wygląda i jak działa nowy proces migracji danych pomiędzy iPhone w iOS 12.4

W poniedziałek wieczorem, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nową wersję iOS. Jedną ze zmian w iOS 12.4 jest nowy system migracji danych pomiędzy iPhone?ami. Zobaczcie jak to wygląda.

Poniżej mamy dla Was krótkie wideo, którego autorem jest macrumors pokazujące jak wygląda i jak działa nowy system migracji danych pomiędzy iPhone?ami.

Konfigurowanie iPhone’a za pomocą nowych opcji wykorzystuje ten sam proces Quick Start, który został wprowadzony już w iOS 11. Po otrzymaniu nowego iPhone’a wystarczy przybliżyć go do obecnego już iPhone, aby rozpocząć proces konfiguracji nowego urządzenia.

Zobacz jak wygląda i jak działa nowy proces migracji danych pomiędzy iPhone w iOS 12.4 polecane, ciekawostki Wideo, przeniesienie danych z iPhone do iPhone, migracja danych, jak przenieść dane z iPhone, iOS 12.4, Apple  W poniedziałek wieczorem, Apple udostępniło wszystkim użytkownikom nową wersję iOS. Jedną ze zmian w iOS 12.4 jest nowy system migracji danych pomiędzy iPhone?ami. Zobaczcie jak to wygląda. transfer2

Kolejną czynnością jest potwierdzenie Apple ID, a następnie sparowanie dwóch urządzeń ze sobą, skanując animację. Po zakończeniu procesu parowania (który obejmuje konfigurację Touch ID i Face ID) zobaczysz nową opcję ?Transfer from iPhone?.

Przesyłanie z iPhone’a, jak sugeruje nazwa, omija iCloud i przenosi dane z jednego iPhone’a do drugiego, co oznacza, że ??odbywa się on w trybie offline. Opcja bardzo fajna.

Tak to wygląda w praktyce.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry