xbox

Zobacz jak wygląda największy na świecie Xbox

Amerykański YouTuber Michael Pick stworzył największą na świecie działającą konsolę Xbox Series X. Osiągnięcie to zostało już odnotowane w Księdze Rekordów Guinnessa.

Pik wykonał drewnianą obudowę w stylu konsoli o wymiarach: 2,08 x 1,04 x 1,04 metra i wadze 113,4 kg. Wszystkie elementy zostały powiększone do odpowiednich rozmiarów.

Zobacz jak wygląda największy na świecie Xbox ciekawostki Xbox, najwiekszy na swiecie xbox  Amerykański YouTuber Michael Pick stworzył największą na świecie działającą konsolę Xbox Series X. Osiągnięcie to zostało już odnotowane w Księdze Rekordów Guinnessa. xbox 1 1

W lewym górnym rogu znajduje się podświetlany przycisk zasilania konsoli Xbox, natomiast z tyłu znajdują się gigantyczne złącza.

Wewnątrz etui znajduje się podstawka pod prawdziwego Xboksa. Wszystkie peryferia są do niej podłączone, ale konsolę można włączyć za pomocą przycisku na drewnianej obudowie.  Przedstawiciele Księgi Rekordów Guinnessa wręczyli Peakowi certyfikat za stworzenie największej na świecie konsoli Xbox Series X.

Niezwykła konsola została przekazana do Centrum Rozwoju Młodzieży i Nastolatków w Atlancie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top