OneTech20.11.2019
Zobacz jak za darmo i bez Jailbreak ustawić dowolny film jako „żywą tapetę” na iPhone i iPad

Znudziła się Wam tradycyjna tapeta? Chcielibyście ustawić sobie dowolnej długości filmik jako „żywą tapetę” w Waszym iPhone czy iPad? Nie ma problemu. W tym wpisie dowiecie się jak to zrobić.

Sprawa jest banalnie prosta. Jak wiecie w systemie iOS znajdziemy kilka tapet, które po dłuższym przytrzymaniu palca na ekranie zaczynają się ruszać. Są one niestety dość krótkie i nie oszukujmy się takie sobie. Dlatego dziś napiszę Wam co zrobić, aby powiedzmy na zablokowanym ekranie ustawić sobie dowolnej długości filmik, który będziecie mogli uruchomić tak jak tradycyjną „żywą tapetę”, czyli przez dłuższe przytrzymacie palca na ekranie.

Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić jest pobranie aplikacji VideoToLive. Link znajdziecie na dole wpisu. Dalej już jest z górki.

Po instalacji wybieracie dowolnej długości filmik, klikacie Convert i to praktycznie wszystko. Przed tym możecie jak widać na powyższych screenach dowolnie przyciąć wideo.

Gdy proces zostanie zakończony udajecie się do galerii zdjęć, wybieracie przekonwertowane wideo, które stało się teraz „żywą tapetą” i ustawiacie ją jako tapetę.

Prawda, że proste?

[app 1361432382]

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl