Zobacz jak za darmo i bez Jailbreak ustawić dowolny film jako ?żywą tapetę? na iPhone i iPad polecane, ciekawostki żywa tapeta na iPhone, tapeta, iPhone, film jako tapeta, dowolny film jako tapeta w iPhone  Znudziła się Wam tradycyjna tapeta? Chcielibyście ustawić sobie dowolnej długości filmik jako ?żywą tapetę? w Waszym iPhone czy iPad? Nie ma problemu. W tym wpisie dowiecie się jak to zrobić. Tapety1 1300x700

Zobacz jak za darmo i bez Jailbreak ustawić dowolny film jako ?żywą tapetę? na iPhone i iPad

Znudziła się Wam tradycyjna tapeta? Chcielibyście ustawić sobie dowolnej długości filmik jako żywą tapetę w Waszym iPhone czy iPad? Nie ma problemu. W tym wpisie dowiecie się jak to zrobić.

Sprawa jest banalnie prosta. Jak wiecie w systemie iOS znajdziemy kilka tapet, które po dłuższym przytrzymaniu palca na ekranie zaczynają się ruszać. Są one niestety dość krótkie i nie oszukujmy się takie sobie. Dlatego dziś napiszę Wam co zrobić, aby powiedzmy na zablokowanym ekranie ustawić sobie dowolnej długości filmik, który będziecie mogli uruchomić tak jak tradycyjną ?żywą tapetę?, czyli przez dłuższe przytrzymacie palca na ekranie.

Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić jest pobranie aplikacji VideoToLive. Link znajdziecie na dole wpisu. Dalej już jest z górki.

Zobacz jak za darmo i bez Jailbreak ustawić dowolny film jako ?żywą tapetę? na iPhone i iPad polecane, ciekawostki żywa tapeta na iPhone, tapeta, iPhone, film jako tapeta, dowolny film jako tapeta w iPhone  Znudziła się Wam tradycyjna tapeta? Chcielibyście ustawić sobie dowolnej długości filmik jako ?żywą tapetę? w Waszym iPhone czy iPad? Nie ma problemu. W tym wpisie dowiecie się jak to zrobić. LiveTapeta 569x350

Po instalacji wybieracie dowolnej długości filmik, klikacie Convert i to praktycznie wszystko. Przed tym możecie jak widać na powyższych screenach dowolnie przyciąć wideo.

Gdy proces zostanie zakończony udajecie się do galerii zdjęć, wybieracie przekonwertowane wideo, które stało się teraz ?żywą tapetą? i ustawiacie ją jako tapetę.

Prawda, że proste?

[app 1361432382]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry