iphone haslo

Zobacz jak zablokować dostęp do dowolnej apki na iPhone

Niestety iOS nie ma wbudowanego mechanizmu blokującego dostęp do aplikację. Dlatego dziś mamy dla Was specjalny trick, który pozwala ustawić hasło i zablokować dostęp do dowolnej aplikacji na iPhone.

Jak zapewne wiecie jeśli twórcy programu nie dodali opcji logowania za pomocą hasła, Face ID lub Touch ID, to użytkownik nie ma możliwości zablokowania dostępu do takiej aplikacji. Chyba, ze skorzysta z naszej metody, która jest prosta i co najważniejsze darmowa.

Jak zablokować dostęp do dowolnej aplikacji na iPhone

Zobacz jak zablokować dostęp do dowolnej apki na iPhone poradniki, ciekawostki kod do aplikacji na iphone, Jak zablokować dostęp do dowolnej aplikacji na iPhone, jak zablokowac aplikacje na iphone, blokada dowolnej aplikacji na iphone  Niestety iOS nie ma wbudowanego mechanizmu blokującego dostęp do aplikację. Dlatego dziś mamy dla Was specjalny trick, który pozwala ustawić hasło i zablokować dostęp do dowolnej aplikacji na iPhone. AppStore 1

  • Zainstaluj bezpłatną aplikację AppLock z App Store.
  • Uruchom aplikację i wymyśl i wpisz czterocyfrowy kod blokady. Będziesz go używać dla wszystkich wybranych aplikacji.
  • Kliknij SELECT APP i wybierz aplikację, którą chcesz zablokować kodem.
  • Wpisz nazwę aplikacji i wybierz ikonę z albumu.

Zobacz jak zablokować dostęp do dowolnej apki na iPhone poradniki, ciekawostki kod do aplikacji na iphone, Jak zablokować dostęp do dowolnej aplikacji na iPhone, jak zablokowac aplikacje na iphone, blokada dowolnej aplikacji na iphone  Niestety iOS nie ma wbudowanego mechanizmu blokującego dostęp do aplikację. Dlatego dziś mamy dla Was specjalny trick, który pozwala ustawić hasło i zablokować dostęp do dowolnej aplikacji na iPhone. AppLock

  • Kliknij CREATE ICON. Zostaniesz przeniesiony do Safari. Teraz wybierz z menu “Do ekranu początk.”.
  • Gdy to zrobisz to na pulpicie pojawi się nowy skrót z określonymi parametrami.
  • Teraz ukryj prawdziwą ikonę i wchodź przez utworzony skrót, który będzie wymagał kodu do poprawnego uruchomienia.

Pamiętaj, że zawsze możesz uruchomić aplikację bez hasła, jeśli znajdziesz ją w wyszukiwarce Spotlight lub w Bibliotece . A jeśli zapomnisz hasła, wystarczy ponownie zainstalować aplikację AppLock z App Store.

Narzędzie AppLock jest bezpłatne, ale niektóre funkcje (nieograniczone aplikacje, które można dostosowywać, wyłączanie reklam, zestawy ikon skrótów) będą dostępne tylko w ramach subskrypcji.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top