iphone14pro

Zobacz jak zmieni się pasek stanu w iPhone 14 Pro Max

Informator ShrimpApplePro udostępnił zrzut ekranu wykonany na iPhone 14 Pro‌ Max, aby zademonstrować różnice w stosunku do iPhone 13 Pro Max.

Autor publikacji nałożył zrzut ekranu z iPhone 14 Pro‌ Max na zrzut ekranu iPhone 13 Pro Max, aby pokazać, jak Apple planuje zwiększyć i przeprojektować elementy paska stanu o nowy wygląd wyświetlacza z dwoma wycięciami na aparat do selfie i skaner Face ID.

Zobacz jak zmieni się pasek stanu w iPhone 14 Pro Max ciekawostki pasek stanu iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro Max  Informator ShrimpApplePro udostępnił zrzut ekranu wykonany na iPhone 14 Pro‌ Max, aby zademonstrować różnice w stosunku do iPhone 13 Pro Max. ip14promax
Pasek stanu w iPhone 14 Pro Max

Drugi zrzut ekranu pokazuje, że cały pasek stanu na iPhone 14 Pro Max przesunął się w prawo.

Zobacz jak zmieni się pasek stanu w iPhone 14 Pro Max ciekawostki pasek stanu iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro Max  Informator ShrimpApplePro udostępnił zrzut ekranu wykonany na iPhone 14 Pro‌ Max, aby zademonstrować różnice w stosunku do iPhone 13 Pro Max. ip14promax 1
Zrzut ekranu z iPhone 14 Pro Max

Oficjalna prezentacja iPhone’a 14 i Apple Watch Series 8 odbędzie się 7 września. Konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00 i oprócz pokazania kilku nagranych wcześniej filmów, odbędzie się w obecności kilku zaproszonych dziennikarzy do Steve Jobs Theatre.

Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – Apple zaprasza na prezentację iPhone 14 | 14 Pro.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top