Zobacz jak zmienić wygląd ikon w iOS 10.2 bez Jailbreak poradniki, polecane zmiana motywu na iOS 10.2, zmiana motywów na iOS, zmiana ikon na iOS 10.2, Youtube, Wideo, motywy na iOS bez jailbreak, Motywy, motyw na iOS, iPhone, iPad, iOS, Apple  Znudził się Wam tradycyjny wygląd ikon w iOS? Jeśli tak to mamy coś specjalnego. Dziś pokażemy Wam jak prosto i szybko zainstalować różne motywy na iPhone, iPad z iOS 10.2 bez Jailbreak. 1 3

Zobacz jak zmienić wygląd ikon w iOS 10.2 bez Jailbreak

Znudził się Wam tradycyjny wygląd ikon w iOS? Jeśli tak to mamy coś specjalnego. Dziś pokażemy Wam jak prosto i szybko zainstalować różne motywy na iPhone, iPad z iOS 10.2 bez Jailbreak.

Sam proces instalacji jest bardzo prosty. Opisywaliśmy go już kiedyś, ale w związku z tym, że działa on również na iOS 10.2 postanowiliśmy o tym przypomnieć.

Jak zmienić motyw na iOS 10.2 bez Jailbreak?

Wystarczy udać się na stronę iskin.tooliphone.net wybrać odpowiedni motyw i go zainstalować. Gdy proces zostanie zakończony przechodzimy do ustawień i instalujemy specjalny profil. To wszystko.

Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda “na żywo”.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry