koronawirus

Zobacz najnowszą aktualizowaną co 15 minut mapę zarażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce

Dziś mamy dla Was kolejną mapę pokazującą zarażenia koronawirusem w Polsce. Mapa jest aktualizowana co 15 minut i wygląda naprawdę fajnie.

Na poniższej mapie i wykresach oprócz oczywiście informacji o osobach zarażonych w Polsce znajdziecie także informacje o liczbie wykonanych testów, o osobach poddanych kwarantannie czy hospitalizowanych.

Zobacz najnowszą aktualizowaną co 15 minut mapę zarażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce polecane, ciekawostki mapa, koronawius, koronawirus w polsce, często aktualizowana mapa  Dziś mamy dla Was kolejną mapę pokazującą zarażenia koronawirusem w Polsce. Mapa jest aktualizowana co 15 minut i wygląda naprawdę fajnie. korona 1

Całość jak widzicie podzielona jest na województwa i prezentuje się naprawdę fajnie i czytelnie.

Zobacz najnowszą aktualizowaną co 15 minut mapę zarażeń koronawirusem (SARS-CoV-2) w Polsce polecane, ciekawostki mapa, koronawius, koronawirus w polsce, często aktualizowana mapa  Dziś mamy dla Was kolejną mapę pokazującą zarażenia koronawirusem w Polsce. Mapa jest aktualizowana co 15 minut i wygląda naprawdę fajnie. korona 2 2

Dla przypomnienia dodam, że na dzień dzisiejszy czyli 19 marca w Polsce mamy potwierdzone 325 zachorowań i jedno wyleczenie, a także 5 zgonów.

Mapa dostępna jest w tym miejscu.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top