Zobacz pierwsze wizualizacje okularów do rozszerzonej rzeczywistości Apple ciekawostki Wizja, okulary AR od Apple, okulary AR, okulary, AR, Apple  Wiara Apple w rozszerzoną rzeczywistość chyba nie zna granic, najpierw pojawił się ARKit, umożliwiający pisanie aplikacji dla rozszerzonej rzeczywistości. okulary logo

Zobacz pierwsze wizualizacje okularów do rozszerzonej rzeczywistości Apple

Wiara Apple w rozszerzoną rzeczywistość chyba nie zna granic, najpierw pojawił się ARKit, umożliwiający pisanie aplikacji dla rozszerzonej rzeczywistości.

Jednak to nie wszystko, ponieważ od dłuższego czasu mówi się, że Apple pracuje nad specjalnymi okularami do rozszerzonej rzeczywistości.

Na portalu iDrops News pojawiły się pierwsze wizualizacje dedykowanych okularów, więc możemy rzucić okiem na to, jak mogą wyglądać. Być może w niedalekiej przyszłości doczekamy się wydania okularów, które z pewnością świetnie uzupełniałyby aplikacje stworzone z ARKit.

Zobacz pierwsze wizualizacje okularów do rozszerzonej rzeczywistości Apple ciekawostki Wizja, okulary AR od Apple, okulary AR, okulary, AR, Apple  Wiara Apple w rozszerzoną rzeczywistość chyba nie zna granic, najpierw pojawił się ARKit, umożliwiający pisanie aplikacji dla rozszerzonej rzeczywistości. okulary ar 1 Zobacz pierwsze wizualizacje okularów do rozszerzonej rzeczywistości Apple ciekawostki Wizja, okulary AR od Apple, okulary AR, okulary, AR, Apple  Wiara Apple w rozszerzoną rzeczywistość chyba nie zna granic, najpierw pojawił się ARKit, umożliwiający pisanie aplikacji dla rozszerzonej rzeczywistości. okulary ar 2

Wizualizacja przedstawia urządzenie zbudowane z wysokich jakości materiałów, a większość konstrukcji jest wykonana z aluminium i ze szkła. Przednia część ma wycięcie podobne do tego z iPhone’a X. Ponadto autorzy wizualizacji nadali nawet nazwę sprzętu, jest nią Apple Glasses.

Zobacz pierwsze wizualizacje okularów do rozszerzonej rzeczywistości Apple ciekawostki Wizja, okulary AR od Apple, okulary AR, okulary, AR, Apple  Wiara Apple w rozszerzoną rzeczywistość chyba nie zna granic, najpierw pojawił się ARKit, umożliwiający pisanie aplikacji dla rozszerzonej rzeczywistości. okulary ar 3 Zobacz pierwsze wizualizacje okularów do rozszerzonej rzeczywistości Apple ciekawostki Wizja, okulary AR od Apple, okulary AR, okulary, AR, Apple  Wiara Apple w rozszerzoną rzeczywistość chyba nie zna granic, najpierw pojawił się ARKit, umożliwiający pisanie aplikacji dla rozszerzonej rzeczywistości. okulary ar 4

Na udostępnionych grafikach możemy również zauważyć działanie okularów dla rozszerzonej rzeczywistości, a Martin Hajek pokusił się o ukazanie dedykowanej ładowarki.

Okulary nie miałyby problemów z wykorzystywaniem Siri, co idealnie wpisuje się w filozofię Apple. Jestem ciekaw, czy takie okulary rzeczywiście pojawią się kiedyś w sprzedaży.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top