Zobacz pierwszy projekt obudowy iPhone 6 polecane, ciekawostki trójwymiarowy projekt iPhone 6, Nowy iPhone 6, jaki będzie nowy iPhone 6, iPhone6, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone, ekran w nowym iPhone 6, Apple  Kilka dni temu zaprezentowaliśmy Wam projekty iPhone 6, które powstały w oparciu o szkice, przedstawiające rzekome dwa nowe urządzenia od Apple. Dzisiaj mamy coś zupełnie nowego. iPhone 5s 1300x700

Zobacz pierwszy projekt obudowy iPhone 6

Pamiętacie jak kilka dni temu zaprezentowaliśmy Wam projekty iPhone 6, które powstały w oparciu o szkice, przedstawiające rzekome dwa nowe urządzenia od Apple? Dzisiaj mamy coś zupełnie nowego.

Tym razem jest to  pierwszy projekt obudowy iPhone 6. Jak informuje nas portal nowhereelse.fr projekt ten został wykonany przez jednego z przyszłych producentów obudów do nowego iPhone’a.

Zobacz pierwszy projekt obudowy iPhone 6 polecane, ciekawostki trójwymiarowy projekt iPhone 6, Nowy iPhone 6, jaki będzie nowy iPhone 6, iPhone6, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone, ekran w nowym iPhone 6, Apple  Kilka dni temu zaprezentowaliśmy Wam projekty iPhone 6, które powstały w oparciu o szkice, przedstawiające rzekome dwa nowe urządzenia od Apple. Dzisiaj mamy coś zupełnie nowego. iPhone6

Jak widać na powyższym zdjęciu, krawędzie w znajdującym się tam urządzeniu są bardziej zaokrąglone w porównaniu do obecnego iPhone. Ponadto urządzenie wydaje się być sporo cieńsze od obecnego na rynku iPhone 5s.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry