zdrowie

Zobacz w jaki sposób ekosystem produktów i usług Apple wpływa na zdrowie człowieka

Firma Apple opublikowała nowy szczegółowy raport, który podkreśla, w jaki sposób ekosystem produktów i usług wpływa na ludzkie zdrowie.

Od pomocy użytkownikom w monitorowaniu własnego zdrowia po wspieranie badań medycznych i opieki.

„Wierzymy, że technologia może odgrywać rolę w poprawie zdrowia i zachęcaniu ludzi do zdrowszego życia. Jesteśmy podekscytowani wieloma sposobami, w jakie użytkownicy czerpią korzyści z naszych funkcji zdrowotnych i fitness oraz sposobami, w jakie zewnętrzni deweloperzy, instytucje i organizacje Technologia Apple dla rozwoju zdrowia i nauki” – powiedział Jeff Williams, dyrektor operacyjny Apple. „Naszą wizją na przyszłość jest dalsze tworzenie opartej na nauce technologii, która zapewnia ludziom jeszcze więcej informacji i działa jako inteligentny strażnik ich zdrowia”.

59-stronicowy dokument jest podzielony na dwie główne sekcje, z których pierwsza ma na celu zapewnienie użytkownikom wygodnego dostępu do ich własnych danych dotyczących zdrowia, zapewniając jednocześnie funkcje zdrowotne i fitness, które pomogą im utrzymać lub poprawić stan zdrowia.

Zobacz w jaki sposób ekosystem produktów i usług Apple wpływa na zdrowie człowieka ciekawostki Zdrowie, Apple  Firma Apple opublikowała nowy szczegółowy raport, który podkreśla, w jaki sposób ekosystem produktów i usług wpływa na ludzkie zdrowie. raport

Apple podkreśla swoje zaangażowanie w ochronę prywatności poprzez bezpieczne przechowywanie danych dotyczących zdrowia, rolę zegarka Apple Watch w monitorowaniu stanu zdrowia oraz jako towarzysz zdrowia i sprawności fizycznej, a także strukturę HealthKit, która otwiera ekosystem na aplikacje innych firm.

Druga część raportu analizuje, w jaki sposób inicjatywa zdrowotna Apple wspiera lekarzy, w tym funkcje takie jak ResearchKit i aplikacja Apple Research. Raport kończy się sekcją przedstawiającą wiele przykładów programistów i organizacji wykorzystujących funkcje i usługi Apple związane ze zdrowiem do napędzania innowacji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top