zuckeeberg

Zuckerberg kazał usunąć logo Apple z jednego ze swoich zdjęć

Nie jest tajemnicą, że stosunki między firmami Apple i Meta są napięte – od pewnego czasu obie firmy rutynowo krytykują się nawzajem.

Nawet Tim Cook i Mark Zuckerberg nie stronią od siebie ani publicznie, ani prywatnie, ale mimo nienawiści dyrektora generalnego Mety do firmy Apple, wygląda na to, że nawet on nie może się oprzeć używaniu MacBooka.

W opublikowanym w tym tygodniu wpisie na Facebooku Zuckerberg pokazał się w otoczeniu produktów McDonald’s, aby uczcić dołączenie amerykańskiej firmy do Workplace, “uniwersalnej platformy komunikacji biznesowej” Facebooka.

Zuckerberg kazał usunąć logo Apple z jednego ze swoich zdjęć ciekawostki Zuckerberg, meta, Apple  Nie jest tajemnicą, że stosunki między firmami Apple i Meta są napięte - od pewnego czasu obie firmy rutynowo krytykują się nawzajem. auckerberg logo apple

Oprócz produktów na zdjęciu widzimy również MacBooka, ale dość dziwnego MacBooka: brakuje na nim loga Apple. I nie, Zuckerberg nie ma specjalnego MacBooka, po prostu poprosił, aby zdjęcie zostało przerobione w photoshopie w celu usunięcia logo Apple.

Ta niechęć do firmy Apple przejawiała się w przeszłości nie tylko w postaci różnych krytycznych uwag wyrażanych publicznie, zwłaszcza na temat ograniczającej przychody funkcji przejrzystości śledzenia Mety, ale także w postaci prośby do wszystkich członków kierownictwa Facebooka, aby nie używali iPhone’ów i kupili telefony z systemem Android.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry