ZUGU - doskonałe etui dla iPada oraz idealny prezent na Święta ciekawostki zugu, wtui zugu ipad, etui do ipada  W ofercie i dystrybucji sklepu Zadbane Gadżety pojawiła się nowa ciekawa marka produkująca etui do iPadów. Jeśli jesteś posiadaczem iPada, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis. etui11 1300x700

ZUGU – doskonałe etui dla iPada oraz idealny prezent na Święta

W ofercie i dystrybucji sklepu Zadbane Gadżety pojawiła się nowa ciekawa marka produkująca etui do iPadów. Jeśli jesteś posiadaczem iPada, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis.

ZUGU to producent z Californi, co bardzo ważne to rodzinna firma, która od dziesięciu lat zajmuje się tworzeniem idealnego rozwiązania dla iPadów. Rozwiązania, które zadowoli każdego użytkownika, a dodatkowo rozwinie możliwości tego już nadzwyczaj funkcjonalnego urządzenia, jakim jest iPad.

ZUGU - doskonałe etui dla iPada oraz idealny prezent na Święta ciekawostki zugu, wtui zugu ipad, etui do ipada  W ofercie i dystrybucji sklepu Zadbane Gadżety pojawiła się nowa ciekawa marka produkująca etui do iPadów. Jeśli jesteś posiadaczem iPada, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis. 1@2x 1

Firma chwali się również sprzedażą miliona sztuk etui na całym świecie oraz mega wysoką oceną pięciogwiazdkową na Amazon.

Samo ZUGU mówi o sobie:

“We’re thinkers. We’re inventors.
We’re here to take you and your iPad to the next level.”

Co w wolnym tłumaczeniu znaczy:

„Jesteśmy myślicielami. Jesteśmy wynalazcami.
Jesteśmy tu po to, żeby zabrać Ciebie i Twojego iPada na następny poziom.”

To faktycznie budzi ciekawość, zwłaszcza, że oferta producentów etui dla iPadów jeszcze nigdy nie była tak kompleksowa w kolory oraz przypasowanie jednego etui do wielu generacji iPadów (jak w przypadku iPada 10.2, kompatybilność aż 3 generacji, a iPad 11 Pro to 2 generacje.

Ale co takiego ciekawego może wyróżniać ZUGU od innych?

ZUGU - doskonałe etui dla iPada oraz idealny prezent na Święta ciekawostki zugu, wtui zugu ipad, etui do ipada  W ofercie i dystrybucji sklepu Zadbane Gadżety pojawiła się nowa ciekawa marka produkująca etui do iPadów. Jeśli jesteś posiadaczem iPada, to koniecznie musisz przeczytać ten wpis. 1@2x 2

Etui faktycznie wykonane jest z największą dbałością o szczegóły. Materiały, spasowanie, a nawet samo pudełko w momencie pierwszego spojrzenia budzą podziw. Produkt jest tak pięknie zapakowany, że bez dodatkowej bibułki czy świątecznego papieru, automatycznie staje się prezentem.

A sama funkcjonalność…pozostawimy to waszej ocenie po obejrzeniu filmu poniżej:

Od siebie dodać możemy tylko, że faktycznie jest to produkt z najwyższej półki. Więcej dowiecie się klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top