ella

„Życie według Elli” ląduje w Apple TV+

“Życie według Elli” to nowy, dostępny już w serwisie Apple TV+ serial dla całej rodziny z Lily Brooks O’Briant w roli głównej.

Historia opowiada o życiu Elli, dziewczyny, która wraca do szkoły po przezwyciężeniu raka i która teraz żyje z nową mentalnością: „chwyć dzień”. Ze swoją najlepszą przyjaciółką u boku jest gotowa stawić czoła wszystkim, czego wcześniej się bała, i jest zdeterminowana, aby nie pozwolić, aby drobiazgi takie jak fałszywi przyjaciele i media społecznościowe ją rozpraszały.

„Życie według Elli” ląduje w Apple TV+ ciekawostki Życie według Elli, Life by Ella, apple tv+  "Życie według Elli" to nowy, dostępny już w serwisie Apple TV+ serial dla całej rodziny z Lily Brooks O'Briant w roli głównej. elii 2

Po przeżyciu, które zmieniło życie, 13-letnia Ella jest zdeterminowana, by wykorzystać ten moment. Kiedy uczy się doceniać każdą chwilę, staw czoła lękom, które kiedyś ją charakteryzowały, i zachęcaj innych do robienia tego samego.

10 odcinków Life według Elli (Life by Ella) jest dostępnych od dzisiaj na Apple TV +. Link znajdziecie klikając w to miejsce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top