Krzysiek Borek15.12.2017
Akcesoriów w kolorze gwiezdnej szarości do iMaca nie kupimy osobno

Razem z najnowszym komputerem Apple w zestawie dostajemy Magic Mouse 2, Magic Keboard 2 i Magic Trackpad 2 w kolorze gwiezdnej szarości.

Problem w tym, że dostaniemy je wyłącznie po zakupu nowego komputera, nie można kupić ich osobno.

Dla niektórych może być to problem, bo być może chcieli zamówić akcesoria w nowym kolorze, a nie mogą tego zrobić. Obecnie w sprzedaży poza zestawem są te akcesoria, ale wyłącznie w białym kolorze obok innych myszek i klawiatur. Podobna sytuacja ma się z czarnym kablem USB A → Lightning, jego też nie da się nabyć osobno.

Na razie każdy z wymienionych elementów dodatkowych jest dostępny wyłącznie podczas zakupu iMaca Pro i nie ma szans na zakup poza zestawem. Wydaje mi się, że w niedalekiej przyszłości Apple zdecyduje się na osobną sprzedaż każdego produktu w nowym kolorze. Nie wiemy, kiedy to nastąpi, ale w przypadku innych kolorów można poszukać tych akcesoriów np. na eBay’u.

Z kablem Lighting jest o tyle łatwiej, że Belkin ma w swojej ofercie czarny, który kupicie w salonie Apple lub u resellerów. Na Amazonie też są, dodatkowo tańsze, ale trzeba sprawdzać czy mają certyfikat MFi (Made for iPhone).

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek