Krzysiek Borek03.01.2016
Apple iPhone 7 zaprezentowany na renderach?

Wielkim wydarzeniem w tym roku dla wielbicieli Apple będzie bez wątpienia premiera i wprowadzenie na rynek iPhone’a 7.

Plotek na jego temat jest na pęczki, a ostatnio na stronie jednego z producentów części do nadchodzącej słuchawki z nadgryzionym jabłuszkiem pojawiły się rzekome rendery urządzenia.

Wszyscy wiemy, że Foxconn odpowiada za produkcję urządzeń mobilnych Apple, a wycieki przybierają na sile przed prezentacją kolejnych modeli. Informacje na temat jego poprzedników zaowocowały szybkim wydaniem podróbek iPhone’a 5 i 6. W tym przypadku szanse są takie same, biorąc pod uwagę dostawców komponentów do najnowszego modelu.

2328688031_277692109

Wszystko to sprawia, że wieści na temat 7 są bardziej ekscytujące w porównaniu do 6s ( przynajmniej dla fanów Apple). Grafiki przedstawione przez jednego z dostawców, pokazują, że szykuje się połączenie modeli 5s i 6s, ale to nie wszystko, pojawią się również nowe funkcje.

2329898491_277692109

Z przodu i z tyłu umieszczono szkło hartowane 2,5D, a korpus przypomina ten ze stali nierdzewnej. Dolna krawędź skrywa port Lightning, tradycyjne gniazdo słuchawkowe i głośnik multimedialny. Tak czy owak, wygląda na to, że będzie cieńszy od swoich poprzedników. Ostatnie plotki mówią o zastosowaniu baterii o pojemności 3000mAh i pamięć wewnętrzną o pojemności aż 256GB.

2329889692_277692109

Żadne ze zdjęć nie ukazuje tyłu, ale na jednym z nich widać, że sprzęt leży na ładowarce indukcyjnej, co pozwala myśleć o wprowadzeniu ładowania bezprzewodowego bez dodatkowych etui, które obecnie to umożliwiają. Nie mam wątpliwości, że układem scalonym będzie Apple A10, choć nie wiem, czy nadal pozostaną przy dwu rdzeniowej architekturze.

2329883746_277692109

iPhone 7 to nie jedyna nowość planowana na bieżący rok, obok niego powinien pojawić się mniejszy wariant. Prawdopodobnie również MEIZU spróbuje swoich sił w postaci modelu Pro 5 mini, który powinien pojawić się jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: gizchina.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Arek Dąbrowski

  Połączenie 4s i 6 i tym wszystkim skopiowanie galaxy s6? nie sądze..

 • Marek

  Brak wielkich czarnych krawędzi po bokach? Marzenie..
  Tak samo jak Arek wygląda mi to bardziej na połączenie 4s i 6, a nie 5s. Zalatuje mocno Samsungiem. Ogólnie szału nie ma. Wątpię, że odejdą od Space Grey na rzecz czarnego koloru.

 • Router

  mógłby tak wyglądać :)

 • antichrist

  nie wiem gdzie wy tu widzicie samsunga…? owszem, połączenie czwórki z szóstką widać, dla mnie idealne połączenie. do pełni szczęścia brakuje tylko zaślepienie wejścia ładowania i słuchawek :)

 • sokol363

  W sumie to jedno z ujęć pokazuje fragment tyłu. Przypatrzcie się.

 • mamrot

  ŻE-NA-DA. Fake news z lipca http://www.cultofmac.com/330038/this-iphone-7-concept-comes-with-a-special-wireless-dock/ . https://www.youtube.com/watch?v=9uwNem4Atx4&feature=youtu.be

  Staczacie się. Choć po zastanowieniu to nie macie z czego się staczać. Od zawsze jesteście na dnie.