Krzysiek Borek06.10.2015
Apple rozpoczyna sprzedaż uchwytów firm trzecich do montowania opasek dla Apple Watch

Apple bez wątpienia posiada w swoim portfolio wiele interesujących opasek dla pierwszego w historii producenta z Cupertino urządzenia noszonego. Do dziś korzystanie z opasek firm trzecich było niemożliwe, choć w tej kwestii nadeszła interesująca zmiana.

Właśnie rozpoczęto oficjalną sprzedaż uchwytów dla Apple Watch z certyfikatem „Made for Apple Watch„. Wszystko odbywa się we współpracy z Avnet, a uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej i mają wygrawerowane hasło z certyfikatu. Pozwala to na sprawdzenie autentyczności akcesorium.

AppleWatch

Uchwyty są dostępne dla obydwu wariantów Apple Watcha (38 mm i 42 mm), są również kompatybilne z modelem Sport i Edition, choć produkt nie pasuje do wersji następujących kolorów zegarka: Rose Gold, Space Gray i czarnego.

W Cupertino nie byliby sobą, gdyby nie podali wszystkich wytycznych, które musi spełniać uchwyt, aby uzyskać certyfikat. Wszystko opisane jest krok po kroku i tego muszą trzymać się wszyscy zainteresowani tematem producenci.

Jeśli chodzi o cenę i dostępność to Avnet sprzedaje je w zestawach po 25 lub 200 sztuk dla obu rozmiarów. Ceny wahają się od 278,74 do 1866$ w zależności od wybranej ilości i modelu urządzenia noszonego Apple. Obecnie trzeba czekać 2 tygodnie na realizację zamówienia, więc warto zapisać się na liście zainteresowanych zakupem.

Źródło: iphonehacks.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek