Krzysiek Borek27.01.2016
Apple Watch 2 pojawi się wcześniej?

Na początku bieżącego miesiąca pojawiły się doniesienia o prezentacji drugiej generacji Apple Watcha we wrześniu, ale wygląda na to, że sprzęt naręczny zadebiutuje wcześniej.

Według ostatniego raportu masowa produkcja drugiej generacji powinna zacząć się w drugim kwartale bieżącego roku. Informacja pochodzi z DigiTimes i ich źródła, które ma dostęp do łańcucha dostaw, choć w przeszłości podawali sprzeczne informacje. Raport mówi również o wyłącznej produkcji Apple Watcha 2 przez Quanta Computer. Wcześniej w grę wchodziło podzielenie produkcji między Foxconn i Quanta, ale postanowiono, że jedna fabryka się tym zajmie.

Apple nie ma zamiaru składać zamówienia na dużą ilość egzemplarzy, ponieważ początek żywota pierwsze generacji pokazał, że zainteresowanie nie było takie, jak wymarzyli sobie włodarze z Cupertino. Jednakże jeszcze w ubiegłym roku inteligentnemu zegarkowi udało się zdominować rynek urządzeń naręcznych.

image-Apple-Watch-Force-Touch

Według ostatnich plotek druga generacja zegarka ma zostać wyposażona w WiFi, kamerkę FaceTime i ulepszone czujniki zdrowotne/fitness. Większość z nowości to nadal plotki, ale miejmy nadzieję, że niedługo pojawią się bardziej wiarygodne informacje.

Źródło: technobuffalo.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek