Krzysiek Borek22.03.2016
Apple Watch – nowe paski i nowa niższa cena

Wraz z zaprezentowaniem bransolety mediolańskiej w kolorze Space Black i wielu pasków z plecionego nylonu Apple odświeżyło również warianty kolorystyczne zegarka i obecnie dostępnych pasków.

Jednak dla mnie najważniejszą informacją było obniżenie ceny Apple Watch Sport, która wynosi teraz 1449 zł (38mm), 1699 zł (42mm) czyli o 250 zł mniej.

Zrzut ekranu 2016-03-22 o 14.55.43

Niestety, cena modelu ze stali nierdzewnej pozostaje taka sama.

Sport doczekał się srebrnego koloru (38 i 42 mm) z żółtym paskiem, kolejną nowością jest pasek „Apricot”, a jego kolor to połączenie czerwieni i różu. Nie zabrakło również paska Royal Blue, który jest ciemniejszy od standardowego niebieskiego paska, który jest dostępny do samego początku z urządzeniem noszonym Apple.

Nie można zapomnieć o paskach z plecionego nylonu, obejmują one srebrny zegarek z różowym lub niebieskim paskiem. Złoty wariant kolorystyczny zegarka jest dostępny z paskami w kolorze złotym/czerwonym, złotym/ciemnoniebieskim.

Zrzut ekranu 2016-03-22 o 14.48.39

Poza tym niedługo powinien pojawić się wariant kolorystyczny Rose Gold z podobnymi paskami. Jeżeli interesujewas minimalizm, to warto zainteresować się zegarkiem w kolorze gwiezdnej szarości z czarnym paskiem z plecionego nylonu.

Macie stalowego Apple Watcha? Paski z klasyczną klamrą dla tego modelu również doczekały się nowych wariantów kolorystycznych. 38 mm model dostępny jest z klasyczną klamrą w kolorze czerwonym, a większy z niebieską (Marine Blue). Nie macie jeszcze zegarka i chcecie się wyróżniać z tłumu? Zegarek w żółtym kolorze z paskiem Marigold lub Blue Jay (turkusowy) będzie prawdopodobnie najlepszym wyborem. Skórzane paski są teraz dostępne w białym i szarym kolorze.

Dodatkowo Apple wydało limitowaną edycję pasków z plecionego nylonu dla stalowego zegarka. Są opisywane jako „Pearl” (oznacza on srebrny kolor, a nie wykonanie z pereł). Paski są dostępne dla obydwu rozmiarów inteligentnego zegarka. Ostatnim kolorem, który wprowadzono jest Space Black i w tym samym kolorze dostępna jest bransoleta mediolańska.

Wszystkie nowe paski możecie zobaczyć poniżej.

paski

Więcej na temat Apple Watch znajdziecie na stronie Appletutaj.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek