Krzysiek Borek07.09.2016
Apple wyda własne słuchawki z Bluetooth

Dziś o 19 w końcu zobaczymy nowego iPhone’a, jednak zanim to nastąpi, chciałbym podzielić się z wami kolejną informacją związaną bezpośrednio z nowym sprzętem Apple.

Wygląda na to, że Amerykanie pracują nad własnym Bluetooth, dzięki któremu na rynku pojawią się ich słuchawki bezprzewodowe.

bragi-headphone

Od dłuższego czasu w sieci pojawiały się informacje o rezygnacji ze standardowego portu słuchawkowego na rzecz Lightning lub Bluetooth i w końcu ten czas nadchodzi. Poza tym propozycja Apple ma być wyżej w hierarchii od słuchawek Beats.

We believe Apple will position Beats in the midrange market once it launches Apple’s own-brand Bluetooth headphones, in order to maximize profit with a dual-brand strategy. We also believe Apple will have its own-designed Bluetooth-like communication chip, given its higher requirements for power-saving, communication specs and potential rapid growth of Bluetooth headphone shipments.

Nie wydaje mi się, żeby Apple dziś pokazało słuchawki razem z telefonem, ale powinny pojawić się później. Wiadomo, że na prezentacji będą obecne nowe słuchawki Beats, więc pewnie niektóre z nich będą miały złącze Lightning, a inne będą bezprzewodowe.

Na ten moment ciężko powiedzieć, jakie słuchawki znajdą się pudełku z nowym modelem iPhone`a, choć mówi się o sprzęcie ze złączem Lightning i adapterze, umożliwiającym podłączenie zwykłych (przewodowych) słuchawek.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek