Krzysiek Borek06.07.2017
Backup & Sync w Dysku Google opóźniony

Parę tygodni temu w dysku Google pojawiła się nowa, interesująca funkcja Backup&Sync, która miała zastąpić obecną aplikację do wysyłania plików.

Funkcja w ostatecznej formie miała pojawić się w zeszłym tygodniu, ale wyszukiwarkowy gigant się na to nie zdecydował.

Początkowo funkcja miała być wdrożona 28 czerwca bieżącego roku, ale wygląda na to, że ukaże się dopiero 12 lipca. Mam nadzieję, że tak się stanie, ponieważ Backup&Sync pozwoli na wysyłanie folderów (wybranych), a także pojedynczych plików i wierzę, że prędzej, czy później pojawi się również w Androidzie.

Update (June 26th, 2017): Based on your valuable feedback, we’ve decided to delay the launch of Backup and Sync while we make improvements to the product. We’re planning to launch in the next several weeks, but please monitor the G Suite Release Calendar for the specific date.

Backup&Sync będzie początkowo kompatybilne z Windows i macOS, a rozpoczęcie pracy z nową wersją będzie dziecinnie proste, ponieważ wystarczy się zalogować do swojego konta Google i to wszystko.

Źródło: 9to5google.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Danax

  Ale po co ta aplikasja skoro Dropbox i OneDrive są lepsze i dają lepsze warunki?

  • Lepsze warunki? Show me, bo do tej pory uważałem że tylko Google Drive daje najwięcej za najmniej. 100GB za 9 ziko? Deal with it – pokaż mi coś co poniżej 10 zł daje tyle GB.

   • Danax

    Moje porównania dotyczą planu darmowego. Tu wygrywa Onedrive.

    • Aaa, to masz rację :) mi już od dawna żaden plan darmowy nie wystarczy, dlatego jak to się mówi – punkt widzenia zależy od punku siedzenia :)