Krzysiek Borek08.10.2015
Beats prezentuje głośnik Bluetooth Pill+ za 229$

Beats Electronics, należące do Apple zaprezentowało pierwszy głośnik Bluetooth od czasu przejęcia ich przez włodarzy z Cupertino. Beats Pill+ jest trochę większy od pierwowzoru i pozwala na ładowanie za pośrednictwem kabla Lightning.

Wraz z większą konstrukcją w parze idzie wyższa głośność maksymalna i jakość odtwarzanego dźwięku. Nowy Beats Pill wyposażono w system zwrotnic do odtwarzania zoptymalizowanego dźwięku i dostarczenia odpowiedniego zakresu dynamicznego dla wszystkich stylów muzycznych. Bateria znajdująca się w głośniku pozwala na 12 godzin pracy, a oprócz portu Ligtning oddano do dyspozycji zwykły port USB typu A, który pozwoli na naładowanie innego smartfona.

beats-pill-plus-press

Wprowadzenie głośnika to nie wszystko, postarano się również o wydanie aplikacji, która trzyma pieczę nad urządzeniem. Dedykowana aplikacja pozwala sparować głośnik z maksymalnie dwoma urządzeniami mobilnymi i daje nam pełną kontrolę z ich poziomu. Można również połączyć ze sobą dwa te same głośniki, aby uzyskać dźwięk stereo.

Beats Pill + wraz z dedykowaną aplikacją trafi na półki sklepowe w przyszłym miesiącu. Jego cena wyniesie 229$ (865 zł) i będzie można kupić go w internetowym Apple Store.

Źródło: imore.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
  • Karolix

    Kurcze moja lista zakupów sprzętu Apple się wydłuża. Na razi czekam na Aplle Watcha .Potem jak nic głośniczek oj będzie mój