Krzysiek Borek04.06.2014
Będzie Jailbreak iOS 8?

Stefan Esser, znany pod pseudonimem i0n1c poinformował za pośrednictwem twittera, że Jailbreak dla najnowszej wersji systemu mobilnego Apple jest możliwy.

„Pobrałem już betę. Wstępne testy wykazały, że iOS 8 beta nie naprawia żadnych luk systemowych. Udało mi się zrzucić rdzeń systemu, jednakże kod się zmienił, ale poprawek nie znalazłem.

Kwestią czasu jest dodanie kompatybilności Jailbreaka dla tej wersji systemu. Oczywiście jeżeli Cydia będzie działać na iOS8.”

Miesiąc temu i0n1c zaprezentował Jailbreak dla iOS 7.1.1, ale nie został on wydany publicznie. Wszystko z powodu oczekiwania na ostateczną wersję iOS8.

Źródło: iclarified.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • pozdro

  „Miesiąc temu i0n1c zaprezentował Jailbreak dla iOS 7.1.1, ale nie został on wydany publicznie. Wszystko z powodu oczekiwania na ostateczną wersję iOS8.” —– no i bez łaski, chińczycy wypuścili. Myśleli że będą się wozić na tym czekaniu i wszyscy ich będą prosili i w dupę całowali, żeby dali tego jailbreaka. Od tych palantów z evaders się nie doczekamy, trza liczyć na chinioli.

  • Grzegorz Sawczak

   Dokładnie, mam z pangu i jestem zadowolony (iP5), choć wymieniam za lekką dopłatą na 5s, bo 6, to jakieś nieporozumienie, może w przyszłym roku 6s będzie z jakąś konkretną zmianą.

 • Mychol

  Będzie jailbreak? Już jest – download.net.pl/jak-zrobic-jailbreak-ios-8-oraz-ios-81/n/4991/