Krzysiek Borek14.07.2014
Co zrobić, aby dioda LED służyła, jako powiadomienia

Większość urządzeń z Androidem posiada diodę powiadomień po wyjściu z taśmy montażowej. Nie możemy tego powiedzieć o iPhonie, który po prostu jej nie posiada, ale pokażę Wam, jak można to zrobić na naszym iUrządzeniu.

Jest sposób, aby dioda LED aparatu, służyła Nam za diodę powiadomień. Wszystko znajdziecie w Ustawieniach, w zakładce Dostępność. Dzięki temu dioda powiadomi Nas o nadchodzących powiadomieniach.Dioda będzie migać przez 1-2 sekund.

Dioda

Poniżej przedstawiam Wam, jak to wykonać:

01. Przechodzimy do Ustawień
02. Potem udajemy się do Ogólne
03. W ogólnych ustawieniach, przechodzimy do dostępność
04. W dostępności w podpunkcie Słyszenie, włączamy Użyj diody LED do powiadomień.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek
 • Mario

  Odkrycie Ameryki normalnie ;)

  • Oczywiście ze my to wiemy, ale większość użytkowników często nie ma pojęcia o najbardziej oczywistych funkcjach systemu. Dla nich właśnie są poradniki :-)

 • Przemo

  Problem jest taki że nie mryga przy smsach w iphonie 5S a w 4S który miałem poprzednio migało. Ktoś inny sprawdzał może już na 5S przy smsach ?

  • @Orlowskii

   sprawdzone na 5s u mnie tez nie dziala

 • marek

  To chyba najgłupszy artykuł jaki widziałem i czytałem.

  • dexter

   dla ciebie tak, może i jesteś debilem

 • Daria

  Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach i nie miałam pojęcia, że taka opcja w moim telefonie może zadziałać :) Dodam, że nie specjalnie interesuje mnie „odkrywanie” wszystkich funkcji iphone 6s, który dostałam w prezencie. Bardzo dziękuję za artykuł! Pozdrawiam :)

 • onlinemaster

  Ta funkcja iOS jest do bani, dioda miga tylko gdy telefon dzwoni, po ustaniu dzwonka przestaje migać, szukałem w appstore aplikacji, dzięki której dioda migała by aż do czasu włączenia ekranu i nie znalazłem, tyle aplikacji w appstore a tak banalnej apki nie ma – masakra, zamiast migającej diody iPhone mógł by też powiadamiać dźwiękami, takiej aplikacji też nie znalazłem, może nie potrafię szukać, kto wie, jednak dla androida znalazłem takich apek kilka w chwilę…

 • Dawid.S

  Żałuję, że kupiłem to jabłczane g…no. Nic nie warte przereklamowane dziadostwo. Dla mnie bezużyteczne.. Czekam na premierę Mate pro 10 a jabłecznik do żyda do komisu

  • onlinemaster

   Ty się ku..a nie znasz!

  • KatNaIdiotów

   Brawo Ty, nie potrafisz ogarnąć tak prostego urządzenia ?
   Może poczekaj na mate pro 12 ?

  • janek

   popieram że te telefony są okrutnie zjeb**ne. Niestety przez brak współpracy z urządzeniem którego używam aparatów z androidem jestem skazany na ten szajs. I kolejna sprawa co za chora polityka żeby z jednego telefonu konto na icloud mogły założyć chyba tylko 3 osoby. takiej posranej polityki jeszcze nie spotkałem w żadnej innej firmie. Używam aparatów Fuji – tam aktualizacjami i poprawą softu (np szybkości AF) producent daje do zrozumienia, że nie ma w dupie użytkowników, którzy kupili jego sprzęt a nie chcą kupować najnowszych modeli. W posranym jabłku jest tak że celowo się dobija aktualizacjami starszy sprzęt. Chodzi chyba tylko o to żeby debile pijący kawę w starbaksie musieli co rusz wydawać kasę na nowy sprzęt.