Krzysiek Borek15.09.2015
Czy etui od iPhone 6/6 Plus będą pasować na iPhone 6s/6s Plus?

Podejrzewam, że większość przyszłych właścicieli iPhone‚a 6s i 6s Plus zastanawia się, czy etui od iPhone 6 lub iPhone 6 Plus będzie pasowało na iPhone‚a 6s/6s Plus.

Odpowiedź pojawiła się bezpośrednio na oficjalnej stronie Apple, gdzie można kupić dedykowane etui i brzmi: Tak.

iPhone6s

Dodatkowo producent z Cupertino zdradza, że etui produkowane dla najnowszych modeli będą wstecznie kompatybilne poprzednikami obydwu wariantów modeli 6S. Apple potwierdza tę kompatybilność tylko i wyłącznie dla własnych etui, a nie firm trzecich (gdzie mogą, ale nie muszą pojawić się problemy z kompatybilnością). Jeżeli macie etui produkcji firm trzecich warto najpierw zapytać producenta o kompatybilność z obydwoma modelami 6S.

Portal Appleinsider dotarł do wiadomości firmy Speck, że ich etui dla modeli 6 i 6 Plus będą w pełni kompatybilne z 6S i 6S Plus, dodatkowo Moshi również potwierdziło kompatybilność akcesoriów najnowszymi iPhone‚ami.

Źródło: bgr.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die

@krzysiek_borek
 • Krzysztof Hrycikowski

  i to jest pozytywna wiadomość :)

 • Andrzej

  Może ktoś może pomoc: w kalendarzu zauważyłem dwa listopady i puste pola w miesiącu listopad. Mam telefon z jailbreak ale to chyba nie jest przyczyna problemu. Miał ktoś kiedyś taki problem? Załączam zdjęcia

  • Szymon

   Jailbreak jest przyczyną problemu. Musisz przeinstalować cydiasubstrate

   • Andrzej

    Szymon, próbowałem i niestety to samo. Chyba jedyny ratunek to spróbować odinstalować jailbreak za pomocą CydiaImpactor i wtedy zobaczyć czy będzie dobrze i ewentualnie zrobić go ponownie.

 • Szymon

  To że etui z iPhona 6S pasuje na iPhona 6 nie oznacza że etui z iPhona 6 pasuje na iPhona 6S

  • krzysiekb92

   jak masz obydwa to możesz poddać to badaniu ;)