Michał25.10.2014
Czy tani kabel lightning za około 20 zł zadziała z iPhone 6?

Wielu z Was na pewno zastanawia się, czy kable lightning dostępne na Allegro w cenie około 20 zł będą współpracować i działać z nowymi iUrządzeniami od Apple.

Dziś wpadł mi w ręce bardzo ciekawy film na którym użytkownik TestHubPL sprawdzał, czy taki zwykły kabel z Reala za 14 zł zadziała i czy naładuje nowego iPhone’a 6. Jeśli jesteście ciekawi, jak wypadł kabel w teście, to koniecznie włączcie poniższy film.

Źródło: youtube.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
 • Angelus

  to czy ktoś może polecić DOBRE i tanie zamienniki kabla? bo ~80zeta za 1m kabel to chyba ktoś naprawdę myśli nie tym mózgiem co powinien…

  • Kuba

   Belkin, 80zl za 2 metry polecam!

  • Johny

   Chcesz sie ruchac z gownem to proszę bardzo…nie rób z siebie pizdy tylko pomysl idioto..80 zł na rok czy co d
   Trzy dni kabel za 20 zł bo nie ma autoryzacji?? Idź po rozum do głowy a jak za daleko to do oficjalnego premium resellera i zapytaj i wtedy zrozumiesz czemu nawet Belkin za 1m kosztuje 69 zł…

 • Adś

  Inna sprawa, że telefon da się takim kablem naładować, problemem jest czas. Spadek jakości wynosi mniej niż 10% w porównaniu z oryginalnym kablem do iphonea.

 • mikiasa

  Co test pokazał ? Że nieoryginalny kabel ładuje takim samym prądem jak oryginalny kabel z oryginalną ładowarką z iPhone ?
  Bo przecież w teście użyto większą ładowarkę z iPad’a, która z tego co mi wiadomo nie jest dołączana do tego telefonu.

  Może w następnym teście sprawdzimy jak ładuje oryginalny kabel podłączony do 30 amperowego prostownika samochodowego ?