Krzysiek Borek30.06.2015
Etui Benks Magic Cube dla iPhone 6 Plus – recenzja

Obecnie rynek akcesoriów dla iGadżetów ma się dobrze. Przy każdej premierze smartfonu lub tabletu giganta z Cupertino, większość producentów zapewnia wiele interesujących etui. Przykładem może być Benks, które do tej pory zajmowało się produkcją akcesoriów do ochrony wyświetlaczy.

Poszerzyli swoją działalność o produkcję etui, a jedno z nich wpadło w moje ręce. Dzięki uprzejmości sklepu ithings.pl otrzymałem etui dla iPhone 6 Plus. Mowa o etui z serii Magic Cube, które jest połączeniem poliwęglanu i kauczuku.

obu3

Dodatkowo wyposażone jest w klapkę, która otwiera się pionowo, wewnątrz obszyta jest przyjemnym w dotyku materiałem.

obu1

Klapka etui zawiera okienko z panelem dotykowym, co pozwala na odbieranie połączeń przychodzących bez potrzeby otwierania etui, co jest niezwykle przydatne.

obudowa

Dostęp do wszystkich portów i przycisków jest bezproblemowy, co przekłada się na komfortowe użytkowanie smartfona w tym etui.

obu12

Po zastosowaniu etui chwyt jest pewny, urządzenie na pewno nie wypadnie nam z rąk, a tym bardziej etui. Materiały do jej wykonania są najwyższej jakości i nie zauważyłem, żeby etui się przecierało lub uszkodziło.

obu11

To dowód na to, że producent przykłada się do swojej pracy i nie produkuje akcesorium w pośpiechu, który często jest złym doradcą.

obu5

Rogi etui nachodzą lekko na wyświetlacz iPhone‚a, więc i on jest chroniony, nie tylko przez pokrywę.

Kod rabatowy

Dzięki uprzejmości ithings.pl otrzymaliśmy także specjalny kod rabatowy -10% na zakup dowolnego produktu marki Benks (wszystkie produkty dostępne są tutaj) . Znajdujący się poniżej kod ważny jest do końca przyszłego tygodnia, czyli do 5 lipca 2015 roku, więc radzimy się spieszyć z zakupami.

BENKS1T

Powyższy kod należy wpisać w koszyku po zaznaczeniu opcji „Mam kupon rabatowy”.

Podsumowanie

Etui z serii Magic Cube to produkt pieczołowicie wykonany i nie mam się do czego przyczepić. Osobiście preferuję etui, które zakrywa jedynie tylny panel urządzenia mobilnego, ale rzeczone akcesorium spełnia swoją funkcję. Dostęp do przycisków jest wykonany w należyty sposób i nie będziecie mieli żadnych problemów z ich przyciskaniem. Poliwęglan i kauczuk to dobre połączenie, które jest wytrzymałe. Magic Cube od Benks niespecjalnie pogrubia sprzęt mobilny z nadgryzionym jabłuszkiem w logo, a to najważniejszy aspekt, którym kieruje się przy zakupie etui dla tak drogiego sprzętu.

Testowane przeze mnie etui możecie kupić w sklepie ithings.pl – tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek