Michał15.03.2015
Drewniane etui iWoodWood – wyjątkowa oprawa dla Twojego iPhone

Przez ostatnie dwa tygodnie dzięki uprzejmości iWooodWood.pl miałem możliwość i przyjemność testowania najnowszego etui tejże firmy. Dziś chciałbym się podzielić swoimi wrażeniami na ten temat.

Około miesiąc temu do oferty firmy iWoodWood trafiły dwie nowe obudowy. Pierwsza przeznaczona dla iPhone 6 i druga dla iPhone 6 Plus. Dziś napiszę kilka słów o tej pierwszej.

Jakość wykonania

IMG_0046

Drewniane obudowy polskiej firmy iWoodWood produkowane są z naturalnego surowca. Etui iWoodWood to: niecodzienny pomysł, bardzo dobre wykonanie i najwyższej jakości drewno. Połączenie tych rzeczy sprawia, że etui są naprawdę eleganckie i niepowtarzalne.

iWood4

Etui tworzone są z wielu rodzajów drewna, są nimi bambus, palisander, orzech i padauk. Każde z etui wygląda dobrze, niezależnie od wybranego rodzaju drewna.

Wygląd

iWood6

Testowane przeze mnie etui – dedykowane dla iPhone 6 było idealnie dopasowane do urządzenia, nie było żadnych luzów, żadne z elementów obudowy nie wystało poza obręb etui. Jest to bardzo duży plus.

iWood1

Co do samego etui nie mam zastrzeżeń, no może poza jedną rzeczą, po włożeniu iPhone do obudowy, trzeba się sporo namęczyć aby je z niej wyjąć.

iWoodWood7

Etui iWoodWood zapewnia oczywiście dostęp do wszystkich przycisków naszego urządzenia, co nie pogarsza komfortu używania.

iWood3

Dodatkowym bardzo dużym plusem jest możliwość wyboru odpowiedniej wersji kolorystycznej etui, która pokrywać się będzie z kolorem iPhone’a.

iWood2

Podczas tych dwóch tygodni testów z etui nie było żadnych problemów. Nic się nie odkleiło nic się nie uszkodziło, nic nie odpadło.

IMG_0048

„Drewniany” iPhone idealnie układa się w dłoni, jest przyjemny w dotyku i nie absorbuje brudu i kurzu jak popularne obudowy z gumy czy pokrowce z materiału.

Moto Maker dla iPhone ‘a

Za dodatkową opłatą 30 zł, możemy stworzyć własną obudowę, jakiej nie będzie miał nikt z naszych znajomych. Na specjalnie dedykowanej stronie znajdziemy odpowiednie do tego narzędzie.

11

Wyposażono je w kilka wzorów i edytor tekstu, jaki chcemy mieć na użytkowanym przez nas urządzeniu. Po przejściu paru kroków ukaże Nam się miejsce edycji produktu, możemy tutaj wybrać czcionkę i typ etui. Mamy do dyspozycji wiele różnych czcionek, ale nie wszystkie zawierają polskie znaki.

Podsumowanie

Jeśli szukacie niepowtarzalnego i niecodziennego etui, to drewniane obudowy iWoodWood będą naprawdę idealnym rozwiązaniem. Jakość wykonania i idealne dopasowanie do urządzenia sprawiają, że używanie telefonu w tym etui to po prostu czysta przyjemność.

Testowaną przeze mnie obudowę, możecie kupić na stronie iwoodwood.pl – Polecamy!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz