Michał12.11.2014
Finalna wersja iOS 8.1.1 pojawi się jeszcze w tym tygodniu

Ponad tydzień temu, Appe udostępniło deweloperom pierwsza betę iOS 8.1.1. Niestety nie wiedzieliśmy, kiedy zostanie ona udostępniona wszystkim użytkownikom – aż do dziś.

Dziś wiemy, że nastąpi to jeszcze w tym tygodniu. Taką informacja pojawiła się na reddit. Aktualizacja będzie poprawiać wydajność i szybkość działania na starszych iUrządzeniach – iPhone 4s i iPad 2, a także zablokuje możliwość wykonania Jailbreak.

Just got back from work and we were told in a meeting today that a public update to 8.1.1 will be distributed within this week. Just a heads up to us Apple Associates for common troubleshooting scenarios we might come across from our customers. I advise you to update to 8.1 now before the window closes!

Oczywiście gdy tylko nowa wersja iOS będzie dostępna, to od razu Was o tym poinformujemy.

Źródło: reddit.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz
 • chronos

  zobaczymy czy przyśpieszy na starym sprzęcie

  • kycek

   ja tam na 4s nie mam zacięć nawet przy 30 aplikacjach. Ale jeśli niby będzie jeszcze szybciej to spoko :D

 • brodaty

  Powinni uddzryc sie w piers, powiedzec sorry na starszym sprzecie nie smiga tak sprawnie jak na nowych urzadzeniqch i umozliwic downgarde do ios7. Niestety tak sie nigdy nie stanie a szkoda.

  • Kycek

   nigdy nie stało i nigdy nie stanie :P

 • Arek

  Wpierdziela baterie aż miło w porównaniu do poprzedniej 8.1 wersja 8.1.1 dwa razy szybciej zjada baterie telefon to ip 5 black 16 Gb z Play