Krzysiek Borek28.08.2014
Google wyda dwa smartfony z serii Nexus w tym roku

Ostatnio pojawaiło się wiele informacji, dotyczących kolejnego smartfonu z serii Nexus. Nexus X i Moto S to praktycznie te same urządzenia, choć różni je rozdzielczość aparatu głównego i być może oprogramowanie. Tydzień temu pojawiły się informacje o obydwu urządzeniach , w rezultacie wygląda na to, że zobaczymy dwa Nexusy w tym roku.

Z tych informacji wiemy, że Google testuje dwa warianty Moto S, jeden z 5,9″ przekątną wyświetlacza, a drugi z przekątną wyświetlacza mniejszą o 0,7″. W większości przypadków to te same urządzenia, choć mają róznić się oprogramowaniem i głównym aparatem. Prawdopodobnie Google chce pozbyć się urządzeń, których nie używają.

Nexus X na pewno pojawi się z wyświetlaczem o przekątnej 5,9″, podczas gdy Moto S może okazać się mniejszym wariantem owego urządzenia. To by tłumaczyło informacje o dwóch smartfonach z serii Nexus i nadchodzącym tablecie o 8.9″ przekątnej wyświetlacza. Więcej informacji powinniśmy uzyskać w momencie prezentacji nowych urządzeń z serii Nexus.

Źródło: phonearena.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek