Michał11.06.2014
iPad Air 2 z procesorem A8 i lepszym aparatem

Do premiery nowego iPada Air 2 pozostało coraz mniej czasu i dlatego w sieci z dnia na dzień pojawiać się będzie coraz to więcej informacji na temat nowego iUrządzenia

Pierwsze plotki pojawiły się już dziś. Jak podaje ETNews wygląd nowego iPada Air 2 nie zmieni się praktycznie w ogóle. Zmiany zostaną wprowadzone jedynie wewnątrz samego urządzenia.

Nowy iPad otrzyma procesor A8, który jak twierdzi ETNews znacząco poprawi wydajność i żywotność baterii urządzenia. Oprócz tego iPad Air 2 ma posiadać czytnik linii papilarnych, czyli tzw. Touch ID. Kolejną zmianą będzie tylna kamera. Teraz zamiast 5MPx, iPad ma otrzymać 8Mpx aparat.

Jeśli chodzi o premierę iPada Air 2, to nie wiemy niestety za wiele. W sieci mówi się o tym, że Air 2 powinien trafić do sklepów we wrześniu lub październiku tego roku.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.

@michal_rz
  • Filip Janusz

    poczekam do aira 3 to może wtedy aktualnego wymienię :)

  • Nie widzę powodu do wymiany. IPad Air pracuje znakomicie,a do robienia zdjęć służy od przypadku do przypadku.Lepiej,żeby Apple skoncentrował się się na IPad Pro 12 to co zrobił genialnie Samsung Note Pro 12.2.